Dominika Kulczyk, Viva! 10/2020
Fot. Tatiana Jachyra
O TYM SIĘ MÓWI

Dominika Kulczyk z okazji dnia matki pokazała zdjęcia z dziećmi. Fani są zachwyceni!

Podobni do mamy?

Aleksandra Andrzejak 27 maja 2021 16:57
Dominika Kulczyk, Viva! 10/2020
Fot. Tatiana Jachyra

Dominika Kulczyk rzadko dzieli się zdjęciami ze swojego prywatnego życia. Teraz, z okazji dnia matki na jej profilu na Instagramie pojawiły się zdjęcia z Jeremim Sebastianem i Weroniką Karlą Konstancją.

Dominika Kulczyk: rodzina

Zdjęć ukazujących prywatne życie Dominiki Kulczyk na próżno szukać w Internecie. Miliarderka pojawia się tylko na wybranych publicznych wyjściach. W wywiadach konsekwentnie unika pytań dotyczących jej rodziny. Bliskich trzyma z dala od blasku fleszy. 

Zobacz także: Dominika Kulczyk od lat pomaga, a wciąż spotyka się z hejtem... Teraz zamieściła mocny wpis

Dominika Kulczyk, Viva! 10/2020
Fot. Tatiana Jachyra

Tak Dominika Kulczyk pozowała dla Vivy! w 2020 roku

Dominika Kulczyk ma dwójkę dzieci - Jeremiego i Weronikę. Pociechy są owocem jej związku z Janem Lubomirskim-Lanckorońskim. Miliarderka wyszła za księcia w wieku 24 lat, para pobrała się w Wenecji. Niestety małżeństwo nie przetrwało próby czasu. Dominika i Jan rozwiedli się pod koniec 2013 roku.

Zobacz także: Dominika Kulczyk w intymnejrozmowie z Aleksandrą Kwaśniewską!

Dominika Kulczyk pokazała dzieci

Z okazji dnia matki Dominika Kulczyk postanowiła zrobić wyjątek. Na swoim profilu na Instagramie opublikowała trzy fotografie. Na jednej z nich miliarderka pozuje z synem, szesnastoletnim Jeremim Sebastianem, na drugim z dwunastoletnią Weroniką Karlą Konstancją. Trzecie zdjęcie zawiera cytat. „Macierzyństwo to przepiękna szansa na doświadczenie miłości bezwarunkowej w świadomości, że dzieci są wolnymi istotami, które są tu dla świata” - napisała Kulczyk. Obserwujący są zachwyceni! Swojej sympatii nie kryją w komentarzach. 

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.