Dominika Kulczyk, VIVA!
Fot. ZUZA KRAJEWSKA I BARTEK WIECZOREK/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Dominika Kulczyk z okazji dnia matki pokazała zdjęcia z dziećmi. Fani są zachwyceni!

Podobni do mamy?

Aleksandra Andrzejak 27 maja 2021 16:57
Dominika Kulczyk, VIVA!
Fot. ZUZA KRAJEWSKA I BARTEK WIECZOREK/LAF AM

Dominika Kulczyk rzadko dzieli się zdjęciami ze swojego prywatnego życia. Teraz, z okazji dnia matki na jej profilu na Instagramie pojawiły się zdjęcia z Jeremim Sebastianem i Weroniką Karlą Konstancją.

Dominika Kulczyk: rodzina

Zdjęć ukazujących prywatne życie Dominiki Kulczyk na próżno szukać w Internecie. Miliarderka pojawia się tylko na wybranych publicznych wyjściach. W wywiadach konsekwentnie unika pytań dotyczących jej rodziny. Bliskich trzyma z dala od blasku fleszy. 

Zobacz także: Dominika Kulczyk od lat pomaga, a wciąż spotyka się z hejtem... Teraz zamieściła mocny wpis

Dominika Kulczyk, „VIVA!’’
Fot. Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek/LAF AM

Dominika Kulczyk ma dwójkę dzieci - Jeremiego i Weronikę. Pociechy są owocem jej związku z Janem Lubomirskim-Lanckorońskim. Miliarderka wyszła za księcia w wieku 24 lat, para pobrała się w Wenecji. Niestety małżeństwo nie przetrwało próby czasu. Dominika i Jan rozwiedli się pod koniec 2013 roku.

Zobacz także: Dominika Kulczyk w intymnejrozmowie z Aleksandrą Kwaśniewską!

Dominika Kulczyk pokazała dzieci

Z okazji dnia matki Dominika Kulczyk postanowiła zrobić wyjątek. Na swoim profilu na Instagramie opublikowała trzy fotografie. Na jednej z nich miliarderka pozuje z synem, szesnastoletnim Jeremim Sebastianem, na drugim z dwunastoletnią Weroniką Karlą Konstancją. Trzecie zdjęcie zawiera cytat. „Macierzyństwo to przepiękna szansa na doświadczenie miłości bezwarunkowej w świadomości, że dzieci są wolnymi istotami, które są tu dla świata” - napisała Kulczyk. Obserwujący są zachwyceni! Swojej sympatii nie kryją w komentarzach. 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…