Dominika Kulczyk, Viva! 10/2020
Fot. Tatiana Jachyra
O TYM SIĘ MÓWI

Dominika Kulczyk z okazji dnia matki pokazała zdjęcia z dziećmi. Fani są zachwyceni!

Podobni do mamy?

Aleksandra Andrzejak 27 maja 2021 16:57
Dominika Kulczyk, Viva! 10/2020
Fot. Tatiana Jachyra

Dominika Kulczyk rzadko dzieli się zdjęciami ze swojego prywatnego życia. Teraz, z okazji dnia matki na jej profilu na Instagramie pojawiły się zdjęcia z Jeremim Sebastianem i Weroniką Karlą Konstancją.

Dominika Kulczyk: rodzina

Zdjęć ukazujących prywatne życie Dominiki Kulczyk na próżno szukać w Internecie. Miliarderka pojawia się tylko na wybranych publicznych wyjściach. W wywiadach konsekwentnie unika pytań dotyczących jej rodziny. Bliskich trzyma z dala od blasku fleszy. 

Zobacz także: Dominika Kulczyk od lat pomaga, a wciąż spotyka się z hejtem... Teraz zamieściła mocny wpis

Dominika Kulczyk, Viva! 10/2020
Fot. Tatiana Jachyra

Tak Dominika Kulczyk pozowała dla Vivy! w 2020 roku

Dominika Kulczyk ma dwójkę dzieci - Jeremiego i Weronikę. Pociechy są owocem jej związku z Janem Lubomirskim-Lanckorońskim. Miliarderka wyszła za księcia w wieku 24 lat, para pobrała się w Wenecji. Niestety małżeństwo nie przetrwało próby czasu. Dominika i Jan rozwiedli się pod koniec 2013 roku.

Zobacz także: Dominika Kulczyk w intymnejrozmowie z Aleksandrą Kwaśniewską!

Dominika Kulczyk pokazała dzieci

Z okazji dnia matki Dominika Kulczyk postanowiła zrobić wyjątek. Na swoim profilu na Instagramie opublikowała trzy fotografie. Na jednej z nich miliarderka pozuje z synem, szesnastoletnim Jeremim Sebastianem, na drugim z dwunastoletnią Weroniką Karlą Konstancją. Trzecie zdjęcie zawiera cytat. „Macierzyństwo to przepiękna szansa na doświadczenie miłości bezwarunkowej w świadomości, że dzieci są wolnymi istotami, które są tu dla świata” - napisała Kulczyk. Obserwujący są zachwyceni! Swojej sympatii nie kryją w komentarzach. 

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.