Dominika Gwit
Fot. Instagram
O TYM SIĘ MÓWI

Dominika Gwit zaręczyła się! Kim jest jej wybranek?

Olga Figaszewska 28 czerwca 2017 20:45
Dominika Gwit
Fot. Instagram

Dominika Gwit się zaręczyła! W ostatnich dniach media spekulowały o ślubnych planach aktorki. Gwiazda postanowiła uciąć wszelkie spekulacje postem na Instagramie. Co napisała? 

 

Zobacz też: Dominika Gwit pokazała chłopaka! Kim jest, jak się poznali?

 

Zaręczyny Dominiki Gwit 

 

Zaręczyny odbyły się na Mazurach, gdzie Dominika wraz z ukochanym spędzała swoje urodziny. Wojciech Dunaszewski podarował jej wyjątkowy prezent.  

 „Coś piszą, coś zmyślają, pytania zadają... No więc tak. Dostałam najpiękniejszy prezent na urodziny. Szykuję się do ślubu ❤ ”, napisała Dominika Gwit.

 

 

Polecamy też: Dominika Gwit o diecie i mężczyźnie swojego życia: „Jedyną sferą mojego życia, jaką niszczyła otyłość, była seksualność”

 

Dominika Gwit o narzeczonym 

Aktorka wieloktornie podkreślała, że związek dodaje jej energii, inspiruje i sprawia, że w pełni siebie akceptuje. Para poznała się kilka miesięcy temu podczas premiery spektaklu. Połączyły ich wspołne doświadczenia. Wojtek również ma za sobą spektakularną metamorfozę. 

 

„Poznaliśmy się, kiedy już wróciłam do dawnej figury i ta cała historia była dawną za mną. On też schudł 50 kilo. Dziś biega maratony. Rozumie mnie”, zdradziła aktorka.

 „Jestem z mężczyzną, który kocha mnie dlatego, że taka jestem, bo uwielbia takie dziewczyny jak ja. Powiedział nawet: „Jak będziesz rozmawiała z tą panią z VIVY! to jej powiedz, że jestem z tobą właśnie dlatego, że taka jesteś a nie mimo to”. Jak chcesz popatrzeć na szczęśliwego człowieka to popatrz na mnie. Musiałam przejść przez to wszystko, żeby zrozumieć, że to jest w głowie i to tylko Tobie wydaje się, że jesteś gorsza od innych. Moje motto to: Żyjmy w zgodzie ze sobą, ze zdrowym ciałem i umysłem”, mówiła nie tak dawno w wywiadzie VIVY!.

 

Polecamy też: Dominika Gwit pokazała, jak duży ma do siebie dystans! Memy z aktorką podbijają Internet

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?