Dominika Gwit, VIVA! marzec 2017
Fot. Piotr Porębski/METALUNA
Z OSTATNIEJ CHWILI

Dominika Gwit wzięła ślub w tajemnicy!

Kiedy i gdzie odbyła się uroczystość?

Olga Figaszewska 7 lipca 2018 16:11
Dominika Gwit, VIVA! marzec 2017
Fot. Piotr Porębski/METALUNA

Dominika Gwit  i Wojciech Dunaszewski wzięli ślub! Od kilku miesięcy media rozpisywały się na temat tego wydarzenia. Wiadomo było, że uroczystość miała się odbyć w wakacje. Wszystko wskazuje na to, że para dziś stanęła na ślubnym kobiercu! 

Dominika Gwit już po ślubie?! 

Na InsaStories Leszka Stanka, przyjaciela Dominiki Gwit, pojawiło się zdjęcie przyczepki, na której widoczny jest napis: „Dominika <3 Wojtek 07.07.2018”. Czy to oznacza, że aktorka jest już po ślubie? 

Niedawno podkreślała, że chciałaby, żeby ślub był kameralny, tylko dla najbliższej rodziny. Dominika Gwit obiecała jednak fanom, że powiadomi ich o zmianie stanu cywilnego za pośrednictwem mediów społecznościowych.

„Czuję się kochana przez mężczyznę mojego życia, ale o ślubie nie będę mówić. Nie chcę, by jeździli za mną paparazzi. Wszyscy dowiedzą się o ceremonii po fakcie”, mówiła kilka dni temu Party. Na weselu oprócz najbliższych, bawili się również przyjaciele pary. Wśród gości znalazł się również Michał Piróg.

Suknia ślubna Dominiki Gwit

Jak udało się dowiedzieć jastrzabpost.pl, panna młoda wyglądała jak prawdziwa księżniczka. Na ten wyjątkowy dzień wybrała sukienkę od Ideo Design.

Historia miłości Dominiki Gwit i Wojciecha Dunaszewskiego

Para poznała się dwa lata temu na jednej z premier w teatrze. Wojtek podszedł do niej, pogratulował występu i zaczęli rozmawiać. Co ciekawe, łączy ich również... spektakularna metamorfoza! Jak przyznała w VIVIE! Dominika Gwit, on również schudł kiedyś 50 kilogramów: „Poznaliśmy się, kiedy już wróciłam do dawnej figury i ta cała historia była dawną za mną. On też schudł 50 kilo. Dziś biega maratony. Rozumie mnie. Zresztą to nie jest tak, że ja byłam sama całe życie, ale tak zakochana wcześniej nie byłam”. 

„Jestem z mężczyzną, który kocha mnie dlatego, że taka jestem, bo uwielbia takie dziewczyny jak ja”, dodała.  

W czerwcu 2017 roku Wojtek poprosił Dominikę o rękę. Od tamtej pory aktorka pilnie strzegła informacji związanych ze ślubem. Zwłaszcza, że w ostatnim czasie czekało na nią wiele zobowiązań zawodowych. Niedawno podkreślała, że przygotowania do ceremonii są już na zaawansowanym etapie. 

Serdecznie gratulujemy! 

Dominika Gwit, ślub
Fot. Leszek Stanek Instagram

Screen z InstaStories Leszka Stanka
 

Dominika Gwit, chłopak Dominiki Gwit, Dominika Gwit z partnerem
Fot. ONS

Dominika Gwit i Wojciech Dunaszewski

Michał Piróg, ślub Dominiki Gwit
Fot. Leszek Stanek Instagram

Michał Piróg na ślubie Dominiki Gwit 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…