Dominika Gwit, VIVA! marzec 2017
Fot. Piotr Porębski/METALUNA
Z ŻYCIA GWIAZD

Dominika Gwit potwierdziła, że wyszła za mąż i pokazała romantyczne zdjęcie ze ślubu!

Zobaczcie jej suknię ślubną!

VIVA! 8 lipca 2018 15:40
Dominika Gwit, VIVA! marzec 2017
Fot. Piotr Porębski/METALUNA

Dominika Gwit i jej ukochany Wojciech Dunaszewski wzięli ślub! O uroczystości mówiono od dłuższego czasu, ale aktorka postanowiła, że będzie ona miała charakter prywatny i media dowiedzą się o niej po fakcie. Dotrzymała słowa! Wczoraj pojawiły się pierwsze przesłanki, a dzisiaj Dominika Gwit sama potwierdziła, że jest już żoną i pochwaliła się zdjęciem ślubnym!

Suknia ślubna Dominiki Gwit

Uroczystość była kameralna, tylko dla najbliższej rodziny i przyjaciół. „Czuję się kochana przez mężczyznę mojego życia, ale o ślubie nie będę mówić. Nie chcę, by jeździli za mną paparazzi. Wszyscy dowiedzą się o ceremonii po fakcie”, mówiła jeszcze kilka dni temu w rozmowie z Party.

Panna młoda wyglądała jak prawdziwa księżniczka – miała na sobie suknię od Ideo Design, a na głowie wianek. Podoba Wam się jej ślubna stylizacja?

Historia miłości Dominiki Gwit i Wojciecha Dunaszewskiego

Para poznała się dwa lata temu na jednej z premier w teatrze. Wojtek podszedł do niej, pogratulował występu i zaczęli rozmawiać. Co ciekawe, łączy ich również... spektakularna metamorfoza! Jak przyznała w VIVIE! Dominika Gwit, on również schudł kiedyś 50 kilogramów: „Poznaliśmy się, kiedy już wróciłam do dawnej figury i ta cała historia była dawną za mną. On też schudł 50 kilo. Dziś biega maratony. Rozumie mnie. Zresztą to nie jest tak, że ja byłam sama całe życie, ale tak zakochana wcześniej nie byłam”.

W czerwcu 2017 roku Wojtek poprosił Dominikę o rękę. Od tamtej pory aktorka pilnie strzegła informacji związanych ze ślubem. Zwłaszcza, że w ostatnim czasie czekało na nią wiele zobowiązań zawodowych. Niedawno podkreślała, że przygotowania do ceremonii są już na zaawansowanym etapie. 

Dominika Gwit i Wojciech Dunaszewski
Fot. Instagram @dominikagwit

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.