Dominika Gwit i Wojciech Dunaszewski, VIVA! nr 17, sierpień 2019
Fot. Szymon Szcześniak/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Dominika Gwit opublikowała zdjęcie w masce tlenowej. Przyszła mama wyjaśniła, co się stało

„Przebyłam wiele rozmów z lekarzami”

Rafał Kowalski 26 września 2022 20:50
Dominika Gwit i Wojciech Dunaszewski, VIVA! nr 17, sierpień 2019
Fot. Szymon Szcześniak/LAF AM

Dominika Gwit kilka tygodni temu ogłosiła, że spodziewa się dziecka. Przy okazji tej radosnej nowiny obiecała, że będzie pokazywać internautom kolejne etapy oczekiwania na dziecko. Szczególnie te pełne szczęścia. Nikt więc nie przypuszczał, że aktorka pokaże nagle zdjęcia w maseczce tlenowej. Na szczęście powód nie był niebezpieczny.

Dominika Gwit w ciąży. Słowa o maseczce z tlenem

Kilka godzin temu na koncie aktorki pojawiła się fotografia wykonana w domowym zaciszu. Na zdjęciu Dominika Gwit-Dunaszewska ma założoną maskę tlenową. Fani mogli się zaniepokoić, ale wytłumaczenie powinna ukoić ich ewentualne nerwy.

Czytaj też: Ciężarna Dominika Gwit pokazała, jak schudła. Treningi przynoszą oczekiwane rezultaty

Dominika Gwit i Wojciech Dunaszewski, VIVA! nr 17, sierpień 2019
Fot. Szymon Szcześniak/LAF AM

Zobacz też: Dominika Gwit ujawniła płeć dziecka! Zrobiła to w wyjątkowy sposób...

Dlaczego przyszła mama opublikowała takie ujęcie? Słuchajcie, każdy, absolutnie każdy, kto cierpi na chroniczne zapalenie zatok, dokładnie wie, kiedy przychodzi jesień. Wrzesień równa się zapalenie zatok i ciągnie się to do marca, bo czemu nie? I właśnie dzisiaj rano się z dzidziorem obudzili i wszystko zawalone”, napisała w sieci.

„Spokojnie, spokojnie, myślałam o tym już od wielu miesięcy i przebyłam wiele rozmów z lekarzami. Jestem więc przygotowana. Nie ma tragedii, więc mam nadzieję, że jakoś to wyprowadzę”, dodała pełna spokoju.

Życzymy dużo zdrowia! 

Dominika gwit maska tlenowa
Fot. fb

Dominika Gwit, VIVA! marzec 2017
Fot. Piotr Porębski/METALUNA

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.