O niej się mówi

Dominika Gwit o swoim odchudzaniu: „Straciłam dwa lata życia” 

„Potrafiłam nie jeść godzinami”

Monika Katarzyna Krupska 4 sierpnia 2018 08:59

O tej metamorfozie mówiła cała Polska! Dwa lata temu Dominika Gwit-Dunaszewska schudła 50 kilogramów. Aktorka, która ostatnio wyszła za mąż wyznała, że odchudzanie doprowadziło ją do paranoi. Dominika powróciła już do dawnej wagi, co nie podoba się wielu internautom. Co na to 30-latka?

Dominika Gwit o otyłości 

„Ja całe życie jestem gruba i po tych wszystkich sytuacjach, które przeszłam ludzie w to nie wierzą, ale ja taka jestem sobą”, powiedziała Dominika w Wirtualnej Polsce. Dodała, że wydana w 2016 roku przez nią książka - Moja droga do nowego życia nie opowiada o sposobach na chudnięcie, a jest to książka poświęcona życiu aktorki. 

„Sytuacja polega na tym, że tej mojej ksiażki wszyscy ci co piszą na temt tej ksiażki jej nie przeczytali. To była książka o mnie, o tym jak schudłam i jak zaczęłam tyć, o tym co zrobiłam. Przez całą tę historię wpadłam w manię. Ja stracilam dwa lata życia, codziennie stając na wadze, codzienie mierząc się. Ja wpadłam w paranoje”, mówiła. „Potrafiłam godzinami nic nie jeść i czekać tylko na zegarek, kiedy mogę otworzyć pudełko z brokułami”, wyznała. Dodała, że odchudzanie tak na nią wpłynęło, że nie chodziła w tym czasie do restauracji i zaprzestała swoich pasji. „Najpierw musisz być gotowy psychicznie”, powiedziała. 

Gdy tylko Dominika wróciła do swojej dawnej wagi internauci zaczęli wytykać jej promowanie otyłości. „Otyłość jest chorobą, która prowadzi do wielu innych chorób, ale to nie znaczy, że ja mam być teraz nieszczęśliwa. Nie promuję otyłości”, podkreśliła Gwit-Dunaszewska. 

„Ja też będę musiała zaraz schudnąć, ale nikomu nie będę o tym mówić. Napewno nie będę chciała być szczupła, bo nie chcę. Bo nie jestem szczupła sobą”, wyznała aktorka. Dodała, że ostatnie badania wyszły jej bardzo dobrze, niemniej jednak wpływ na to ma młody wiek aktorki. 

Czytaliście książkę Dominiki? Zobaczcie zdjęcia w galerii, jak dwa lata temu wyglądała Dominka!  

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BEATA TADLA: „Obiecaliśmy sobie z Rafałem, że nie będziemy opowiadać o naszym związku w mediach. Rafał nie jest osobą publiczną”. Dlaczego SZYMON MAJEWSKI mówi o sobie: „dożywotni maminsynek”? Aneta Hickinbotham produkowała głośną „Ostatnią rodzinę”, nominowane do Oscara „Boże Ciało” i pracowała przy filmie „Troja”. Dlaczego została producentką, a nie… lekarzem? A także oscarowe zaskoczenia i karnawałowe szaleństwo w Rio.