Dominika Gwit i Wojciech Dunaszewski, VIVA! nr 17, sierpień 2019
Fot. Szymon Szcześniak/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Dominika Gwit zdradziła płeć dziecka. Aktorka wybrała już imię dla maleństwa?

Zdradziła też, jak czuje się w ciąży

Olga Figaszewska 16 września 2022 12:23
Dominika Gwit i Wojciech Dunaszewski, VIVA! nr 17, sierpień 2019
Fot. Szymon Szcześniak/LAF AM

Dominika Gwit niedawno podzieliła się z fanami cudowną wiadomością. Aktorka i jej maż, Wojciech Dunaszewski wkrótce powitają na świecie pierwsze dziecko. Para nie posiada się z radości. Dominika Gwit w mediach społecznościowych porusza temat ciąży i dzieli się swoimi przemyśleniami. Aktorka wyznała ostatnio, jak znosi błogosławiony stan. Czy zdradziła też imię, jakie otrzyma jej synek?

Dominika Gwit: czy zdradzi imię, jakie wybrała dla dziecka?

Dla Dominiki Gwit i Wojciecha Dunaszewskiego to wspaniały czas. Małżonkowie przygotowują się do narodzin pociechy.  Zakochani nie ukrywają, że spełnia się ich marzenie. Powoli wprowadzają zmiany w mieszkaniu, kompletują niezbędne rzeczy.

„Pan Bóg wysłuchał naszych próśb. Będziemy mieli dziecko❤️ Nasza radość nie zna granic🥰 Czekaliśmy na to od wielu lat”, pisali przekazując fanom cudowną informację o ciąży.

Już wiadomo, że wkrótce dołączy do nich synek. Para wybrała już dla niego wyjątkowe imię. Na razie nie chce go ujawniać i zrobi to z pewnością w odpowiednim momencie. „Pewnie, że wybraliśmy. Już dawno mieliśmy z mężem  i dla dziewczynki, i dla chłopca, ale to nasza słodka tajemnica”, odpowiedziała jednej z  fanek.

Zobacz też: Dominika Gwit ujawniła płeć dziecka! Zrobiła to w wyjątkowy sposób...

Dominika Gwit promienieje i cieszy się każda chwilą! Niedawno wyznała, że czasami śpiewa synkowi, mówi do brzuszka. „Rozmawiam sobie z nim, z moim małym chłopcem, którego mam w brzusiu”, podkreślała. Aktorka jest w stałym kontakcie z obserwatorkami i dzieli się swoimi spostrzeżeniami. W rozmowie z fankami poruszyła temat samopoczucia. Jak czuje się w ciąży? Nie brakuje jej energii,  ale wieczorami dopada ją zmęczenie.  

„Czujemy się bardzo dobrze, a właściwie nadzwyczaj dobrze. Mam nadzieję, że tak będzie do końca. No oczywiście, jak się zbliżają wieczory tak jak teraz, to bywają takie wieczory, że mnie odcina”, zwierzyła się. Aktorka nie zamierza na razie rezygnować z pracy i poświęca się swojej pasji. Jak zaznaczyła, wszystko będzie zależało od tego, jak będzie się czuła. „Planuję pracować do końca października, jeżeli nadal wszystko będzie w porządku, to będę w październiku w Wołominie”, dodała w jednym z InstaStories.

Życzymy wszystkiego, co najpiękniejsze!  

Czytaj też: Ciężarna Dominika Gwit pokazała, jak schudła. Treningi przynoszą oczekiwane rezultaty

Dominika Gwit i Wojciech Dunaszewski, VIVA! nr 17, sierpień 2019
Fot. Szymon Szcześniak/LAF AM

Dominika Gwit i Wojciech Dunaszewski, VIVA! nr 17, sierpień 2019

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…