Dominika Gwit
Fot. Instagram @dominikagwit
O TYM SIĘ MÓWI

Wiemy, dlaczego Dominika Gwit tak szybko zdecydowała się na ślub!

„Teraz teściowe czekają na wnuki"

VIVA! 3 września 2018 10:53
Dominika Gwit
Fot. Instagram @dominikagwit

W życiu Dominiki Gwit wiele się zmieniło. Znalazła miłość, gdy po morderczym odchudzaniu znów przytyła i pożegnała marzenia o szczupłej sylwetce. Nareszcie lubi siebie taką, jaka jest, i robi w życiu dokładnie to, czego zawsze chciała - gra, śpiewa. Niedawno stanęła na ślubnym kobiercu. Przy ukochanym mężu rozkwita.  Wiemy, dlaczego para tak szybko zdecydowała się na ślub! 

Dominika Gwit o rodzinie, miłości i szczęściu

Teraz Dominika Gwit spełnia się w życiu zawodowym, jak i prywatnym! Znalazła miłość swojego życia.  „Jestem z mężczyzną, który kocha mnie dlatego, że taka jestem, bo uwielbia takie dziewczyny jak ja”, mówiła.  

W czerwcu 2017 roku Wojtek poprosił ją o rękę. Od tamtej pory aktorka pilnie strzegła informacji związanych ze ślubem. Zwłaszcza, że w czekało na nią wiele zobowiązań zawodowych. 

Niedawno wraz z Wojciechem Dunaszewskim stanęli na ślubnym kobiercu. Co ciekawe, łączy ich również... spektakularna metamorfoza! Jak przyznała w VIVIE! Dominika Gwit, on również schudł kiedyś 50 kilogramów: „Poznaliśmy się, kiedy już wróciłam do dawnej figury i ta cała historia była dawną za mną. On też schudł 50 kilo. Dziś biega maratony. Rozumie mnie. Zresztą to nie jest tak, że ja byłam sama całe życie, ale tak zakochana wcześniej nie byłam”.  

Aktorka kieruje się w chrześcijańskimi zasadami. Im podporządkowuje swoje życie. Dlatego wraz z ukochanym nie chcieli dłużej zwlekać ze ślubem. A ich najbliżsi cieszą się szczęściem młodej pary. 

„W najtrudniejszym okresie życia Jezus Chrystus wyciągnął do mnie rękę, uzdrowił z depresji i uczynił człowiekiem, którym teraz jestem”, zwierzyła się w rozmowie z dziennikarzem. 

„Teraz teściowe czekają na wnuki. A oni się przed tym nie bronią", zdradził znajomy pary dla Na Żywo

Czy Dominika Gwit i Wojciech Dunaszewski zostaną wkrótce rodzicami?  

Dominika Gwit ślub relacja, jak wyglądał ślub Dominiki Gwit?
Fot. instagram@filip_bobek

Dominika Gwit, ślub Dominiki Gwit
Fot. Instagram @dominikagwit

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.