Dominika Gwit, VIVA! marzec 2017
Fot. Piotr Porębski/METALUNA
Z ŻYCIA GWIAZD

Dominika Gwit marzy o dziecku? „Mam nadzieję, że wydarzy się to już niedługo”

Aktorka i jej mąż niedawno obchodzili pierwszą rocznicę ślubu...

Weronika Kostyra 22 lipca 2019 08:53
Dominika Gwit, VIVA! marzec 2017
Fot. Piotr Porębski/METALUNA

Dominika Gwit-Dunaszewska i jej ukochany mąż, Wojciech Dunaszewski, pobrali się już rok temu. Aktorka wielokrotnie podkreślała, że u boku męża odnalazła miłość, szczęście i pełną akceptację. Para świętowała niedawno swoją pierwszą rocznicę w romantycznej podróży. Teraz w ich życiu szykują się duże zmiany. Czy planują powiększenie rodziny?

Dominika Gwit o dziecku

Dominika Gwit i jej mąż niedawno spełnili swoje marzenie i przeprowadzili się do własnego mieszkania. „To nasze miejsce na ziemi, tam jesteśmy szczęśliwi”, przyznała aktorka w rozmowie z magazynem Na Żywo. To jednak nie wszystko. Gwiazda zdradziła, że kolejnym marzeniem jest bycie mamą!  „Nie mamy specjalnych planów związanych z dzieckiem, ale chcemy być rodzicami i mam nadzieję, że wydarzy się to już niedługo”, wyznała Dominika Gwit-Dunaszewska. Nie martwi się też, że dziecko może być przeszkodą na drodze jej kariery. „Nie obawiam się tego. Życie znajdzie na to najlepszą receptę”, powiedziała.

Aktorka otwarcie mówi o tym, że optymistycznie patrzy w przyszłość. Jest w szczęśliwym związku, dlatego myślenie o dziecku, jest naturalne. „Po ślubie poczuliśmy się rodziną, mężem i żoną. Nasi najbliżsi polubili się i w pełni zaakceptowali. Relacje z Wojtkiem wciąż są takie same. Zawsze się szanowaliśmy i chcemy spędzać razem jak najwięcej czasu. Bardzo się kochamy”, powiedziała gwiazda.

Mąż Dominiki Gwit, Wojciech Dunaszewski jest montażystą TVN. Para poznała się ponad trzy lata temu na jednej z premier w teatrze. Przyszły mąż podszedł do niej, pogratulował występu i... zaczęli rozmawiać. Szybko połączyło ich coś więcej niż przyjaźń. W czerwcu 2017 roku zaręczyli się. Jak przyznała w VIVIE! Dominika Gwit, nie tylko ona ma za sobą spektakularną metamorfozę. Jej mąż schudł kiedyś 50 kilogramów: „Poznaliśmy się, kiedy już wróciłam do dawnej figury i ta cała historia była dawną za mną. On też schudł 50 kilo. Dziś biega maratony. Rozumie mnie. Zresztą to nie jest tak, że ja byłam sama całe życie, ale tak zakochana wcześniej nie byłam”, mówi, po czym dodaje: „Jestem z mężczyzną, który kocha mnie dlatego, że taka jestem, bo uwielbia takie dziewczyny jak ja”. 

Dominika Gwit, VIVA! marzec 2017
Fot. Piotr Porębski/METALUNA

Dominika Gwit
Fot. East News

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.