Dominika Gwit
Fot. Instagram @dominikagwit
Z ŻYCIA GWIAZD

Dominika Gwit-Dunaszewska pokazała nieznane wcześniej zdjęcia z okazji pierwszej rocznicy ślubu!

„Kocham, jakby jutra nie było”

Weronika Kostyra 8 lipca 2019 07:47
Dominika Gwit
Fot. Instagram @dominikagwit

Minął już rok od ślubu Dominiki Gwit-Dunaszewskiej i jej ukochanego męża, Wojciecha Dunaszewskiego. Aktorka wielokrotnie podkreślała, że u boku męża odnalazła miłość, szczęście i pełną akceptację. Para świętuje właśnie swoją pierwszą rocznicę w romantycznej podróży. Z tej okazji gwiazda opublikowała nieznane wcześniej zdjęcia ze swojego ślubu.

Pierwsza rocznica ślubu Dominiki Gwit

Aktorka opublikowała zdjęcia, której do tej pory nie mieliśmy okazji zobaczyć. Widać na nich namiętny pocałunek młodej pary, a także ich ślubne obrączki. „7 lipca 2018 r. SZCZĘŚCIE. MIŁOŚĆ. SIŁA. RODZINA. KOCHAM CIĘ JAKBY JUTRA NIE BYŁO!!!! #pierwszarocznicaślubu”, podpisała je szczęśliwa Dominika Gwit.

Rok temu, 7 lipca 2018 roku, Dominika Gwit wyszła za mąż podczas ceremonii zorganizowanej w tajemnicy. Jako pierwsi poinformowali o niej mało dyskretni koledzy gwiazdy — Leszek Stanek i Michał Piróg. Niewiele później aktorka sama oficjalnie potwierdziła ślub w mediach. „Wyszłam za mąż!!! Zaraz wracam”, napisała wtedy.

Wojciech Dunaszewski jest montażystą TVN. Para poznała się ponad trzy lata temu na jednej z premier w teatrze. Przyszły mąż podszedł do niej, pogratulował występu i... zaczęli rozmawiać. Szybko połączyło ich coś więcej niż przyjaźń. W czerwcu 2017 roku zaręczyli się. Jak przyznała w VIVIE! Dominika Gwit, nie tylko ona ma za sobą spektakularną metamorfozę. Jej mąż schudł kiedyś 50 kilogramów: „Poznaliśmy się, kiedy już wróciłam do dawnej figury i ta cała historia była dawną za mną. On też schudł 50 kilo. Dziś biega maratony. Rozumie mnie. Zresztą to nie jest tak, że ja byłam sama całe życie, ale tak zakochana wcześniej nie byłam”, mówi, po czym dodaje: „Jestem z mężczyzną, który kocha mnie dlatego, że taka jestem, bo uwielbia takie dziewczyny jak ja”.  

Dominika Gwit, ślub Dominiki Gwit
Fot. Instagram @dominikagwit

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.