Dominika Gwit i Wojciech Dunaszewski, VIVA! nr 17, sierpień 2019
Fot. Szymon Szcześniak/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Dominika Gwit podzieliła się z fanami wspólnym zdjęciem z mężem

Aktorka zachwyciła internautów!

Olga Figaszewska 25 marca 2020 08:45
Dominika Gwit i Wojciech Dunaszewski, VIVA! nr 17, sierpień 2019
Fot. Szymon Szcześniak/LAF AM

To niecodzienny widok. Rzadko w mediach społecznościowych pojawiają się ich wspólne fotografie. Dominika Gwit zamieściła na Instagramie zdjęcie z ukochanym mężem! Ten kadr rozczulił internautów! 

Dominika Gwit z mężem na wspólnej fotografii

Ze względu na kwarantannę wywołaną pandemią koronawirusa spędzają ze sobą jeszcze więcej czasu! Dominika Gwit i jej mąż, Wojciech zamierzają to w pełni wykorzystać. Zdarza im się jednak wyjść na świeże powietrze. Ale jak podkreśla aktorka unikają zatłoczonych miejsc, by zachować wszelkie środki ostrożności. 

Przed spacerem na Instagramie aktorka zamieściła wspólne zdjęcie z ukochanym.

,,Idziemy na spacer, na odludzie🤷‍♂️ trzeba nam trochę powietrza🙈 jak się trzymacie ? Mam nadzieję, że zdrowo! Miłej niedzieli! Pozdrawiamy - Dunaszewscy ♥️ #niedziela #spacerbezludzi #aletrzebatrochepowietrza", napisała aktorka. 

,,Fajna fotka. Zdrówka życzę.😊", ,,Życzę dużo miłości", ,,dobry spacer na odludziu nie jest zły ✌️😍", ,,Trzymajcie się ciepło i bądźcie zdrowi 😀😍 pozdrawiamy 😀❤️", ,,Pięknie wyglądacie!", czytamy komentarze zachwyconych fanów. 

Dominika Gwit i Wojciech Dunaszewski pobrali się dwa lata temu. „Tworzymy turbo duet od zadań specjalnych”, mówili Beacie Nowickiej w wywiadzie VIVY!. Razem stworzyli szczęśliwy i dojrzały związek pełen miłości i wzajemnego szacunku. Mimo że są jak ogień i woda, świetnie się uzupełniają.

,,Dostałam wszystko, co jest potrzebne do szczęścia. Mam cudownego, kochającego męża. Jestem wykształconą, mądrą, inteligentną, piękną kobietą, która wie, czego chce, i zawsze osiąga swoje cele. Nie potrzebuję nikomu niczego udowadniać. Temat wagi wzbudza w tym kraju chore emocje. Ale cieszę się i jest to dla mnie zaszczyt, że mogę stać na czele wszystkich dziewczyn plus size, które piszą do mnie, że dzięki mnie po 10 latach założyły kolorową sukienkę i uwierzyły w siebie. To jest najważniejsze", wspominała aktorka w wywiadzie VIVY!. 

Dominika Gwit i Wojciech Dunaszewski, VIVA! nr 17, sierpień 2019
Fot. Szymon Szcześniak/LAF AM

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.