Dominik Ostrowski, Małgorzata Ostrowska z synem 1995
Fot. FORUM / Forum
Z ŻYCIA GWIAZD

Poszedł w ślady ojca, potem zmienił plan na życie. Co dziś robi syn Małgorzaty Ostrowskiej?

Po tym uroczym malcu nie ma już śladu...

Rafał Kowalski 10 grudnia 2022 07:45
Dominik Ostrowski, Małgorzata Ostrowska z synem 1995
Fot. FORUM / Forum

Dominik jest jedynym synem Małgorzaty Ostrowskiej i fotografia Jacka Gulczyńskiego, którzy od ponad trzydziestu lat są w szczęśliwym związku. To właśnie dla pociechy artystka w pewnym momencie usunęła się w cień i zaszyła w domowym zaciszu. W tym roku mężczyzna skończył 34 lata i choć początkowo stronił od medialnego zgiełku i błysku fleszy, to z czasem oswoił się z show-biznesem i zaczął pokazywać się publicznie u boku słynnej mamy. Razem udzielili nawet kilka wywiadów. Czym zajmuje się Dominik i jak obecnie wygląda? Okazuje się, że także podąża muzyczną ścieżką...

Dominik Ostrowski – kim jest?

Syn Małgorzaty Ostrowskiej urodził się w 1988 roku. Studiował kulturoznawstwo, a następnie zajął się zawodem swojego taty. Przez wiele lat jego źródłem dochodów była grafika. 34-latek długo nie chciał ani zająć się samodzielnie muzyką, ani grać z mamą, ponieważ bał się posądzania o robienie kariery na jej nazwisku.

W końcu Dominik Ostrowski złamał się i grywał w różnych kapelach, aż dołączył do zespołu rodzicielki. Najpierw jako techniczny, a od jakiegoś czasu jako muzyk. Pasjonat mocnych dźwięków świetnie gra na gitarze elektrycznej.

Czy dziś Dominik wciąż uważa, że bycie dzieckiem popularnej artystki to przekleństwo? „To nie jest ciężar. Dzieci i trochę inaczej na ciebie patrzą. Czasem musisz się bardziej postarać, żeby pokazać, że masz jakąś własną tożsamość, a nie tożsamość swojej mamy. Całe życie zajmowałem się tym czym zajmuje się moja mama. Żeby mieć do tego jakiś dystans zacząłem zajmować się czymś innym, czyli tym, czym zajmował się mój tata”, opowiadał mężczyzna w Dzień Dobry TVN.

Na co dzień Dominik Ostrowski mieszka w Poznaniu. Jego konto na Instagramie (@domindomindomindomin) jest zamknięte.

Zobacz też: Anna Dymna ze łzami w oczach wspomina wybitnego aktora Jana Nowickiego. Jej słowa chwytają za serce

Syn Małgorzaty Ostrowskiej - 2009 rok

Dominik Ostrowski, Małgorzata Ostrowska z synem 2006
Fot. Marcin Dlawichowski / Forum

Sławna mama o synu. Małgorzata Ostrowska przerwała dla niego karierę

Gdy urodził się Dominik Ostrowski, jego mama od dekady była wokalistką grupy Lombard. Zespół święcił największe triumfy, ale artystka postanowiła nagle, że przerywa karierę. Dziecko okazało się ważniejsze. „Na pewno jednym z głównych powodów tej decyzji był mój syn. Dość długo do tego dochodziłam, gdy postanowiłam zawiesić karierę, Dominik miał już dwa lata. Kiedy zaszłam w ciążę, najpierw był bunt. Wiedziałam, że chcę urodzić dziecko, walczyłam o to, leżałam, bo ciąża była zagrożona, trudna. Syn urodził się miesiąc wcześniej. W skali Apgar miał niecałe trzy punkty. Ale wtedy nawet nie wiedziałam, co to jest. Nagrywałam program telewizyjny jeszcze na koniec szóstego miesiąca ciąży”, opowiadała w „VIVIE!” gwiazda.

Piosenkarka musiała pracować zaraz po porodzie, co tylko utwierdziło ją w decyzji, że czas zwolnić. „Dwa miesiące po porodzie już byłam na scenie. Kiedy Dominik miał 10 tygodni, pojechałam do Rosji na trzy miesiące. Ale jest coś takiego jak instynkt matki, która po prostu musi być ze swoim dzieckiem. Do tego doszedł pewien kryzys artystyczny i nastąpiło przewartościowanie. Nagle koncerty przestały być tak bardzo ważne”, tłumaczyła nam w magazynie Małgorzata Ostrowska.

Dziś wokalistka mocno wspiera swojego syna w spełnianiu kolejnych marzeń. Mama i Dominik kilka razy byli gośćmi programów telewizyjnych. Zobaczcie najnowsze zdjęcia 34-latka. Podobny do byłej wokalistki Lombardu?  

Czytaj także: Małgorzata Potocka o relacji z Janem Nowickim. Jej słowa chwytają za serce

Syn Małgorzaty Ostrowskiej - 2014

Dominik Ostrowski, Małgorzata Ostrowska z synem 2014
Fot. Tomasz Adamowicz / Forum

Syn Małgorzaty Ostrowskiej - 2019 r.

Dominik Ostrowski, Małgorzata Ostrowska z synem 2019
Fot. Wojciech Olszanka/Dzien Dobry TVN/East News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.