Joanna Krupa, Asha-Leigh Nunes, córka Joanny Krupy
Fot. Mario Barberio/Materiały prasowe
Z ŻYCIA GWIAZD

Joanna Krupa z córeczką wzięły udział w wyjątkowej sesji zdjęciowej...

Fotografie wykonano w domu rodzinnym modelki

Rafał Kowalski 20 lutego 2020 08:53
Joanna Krupa, Asha-Leigh Nunes, córka Joanny Krupy
Fot. Mario Barberio/Materiały prasowe

Joanna Krupa nie zaprzecza, że odkąd stała się mamą, mała Asha-Leigh jest dla niej całym światem. Modelka do tego stopnia zwariowała na punkcie córeczki, że na razie nie wraca do pracy w mediach. Cała uwaga skupiona jest na dziecku, na które gwiazda TVN czekała bardzo długo. Nic więc dziwnego, że szczęśliwa mama wykonała sobie i córeczce profesjonalną sesję zdjęciową.

Zdjęcia Joasi Krupy z córką

Asha-Leigh od dziecka przyzwyczajana jest do ekranu telefonu i dźwięku migawki profesjonalnych aparatów fotograficznych. Jej mama regularnie bowiem relacjonuje domowe życie na Instagramie. Joanna Krupa zdecydowała się też wziąć udział w sesji dla marki Kinderkraft, która zajmuje się produkowaniem mebelków, nosidełek i zabawek dla dzieci.

Sama modelka korzysta z tych produktów. „Bycie mamą mojej malutkiej córeczki jest dla mnie zupełnie nowym doświadczeniem. Każdy dzień jest inny i razem odkrywamy Świat na nowo, bo dla Ashi wszystko jest nowe!🙈👶👣Każdy moment jest wyjątkowy. ❤ Mała rośnie, a poranki, południa i wieczory wypełniają buziaki, noski, kołysanie, ale też i karmienie, przewijanie, mycie, wspólne odsypianie❤ Uwielbiam kiedy Asha się śmieje. @kinderkraftofficial Nie zawsze jest easy, dlatego cieszę się, że mam wokół siebie pomocników, którzy ułatwiają codzienność i pozwalają mi się skupić na tym, co najważniejsze. Zobaczcie, jakie produkty wybrałam, aby było po prostu łatwiej!”, napisała ostatnio na Instagramie.

Zobaczcie piękne fotografie wykonane w domu rodzinnym Asi Krupy w Los Angeles. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Joanna Krupa (@joannakrupa)

Joanna Krupa, Asha-Leigh Nunes, córka Joanny Krupy
Fot. Mario Barberio/Materiały prasowe

Joanna Krupa, Asha-Leigh Nunes, córka Joanny Krupy
Fot. Mario Barberio/Materiały prasowe

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.