Joanna Krupa, Asha-Leigh Nunes, córka Joanny Krupy
Fot. Mario Barberio/Materiały prasowe
Z ŻYCIA GWIAZD

Joanna Krupa z córeczką wzięły udział w wyjątkowej sesji zdjęciowej...

Fotografie wykonano w domu rodzinnym modelki

Rafał Kowalski 20 lutego 2020 08:53
Joanna Krupa, Asha-Leigh Nunes, córka Joanny Krupy
Fot. Mario Barberio/Materiały prasowe

Joanna Krupa nie zaprzecza, że odkąd stała się mamą, mała Asha-Leigh jest dla niej całym światem. Modelka do tego stopnia zwariowała na punkcie córeczki, że na razie nie wraca do pracy w mediach. Cała uwaga skupiona jest na dziecku, na które gwiazda TVN czekała bardzo długo. Nic więc dziwnego, że szczęśliwa mama wykonała sobie i córeczce profesjonalną sesję zdjęciową.

Zdjęcia Joasi Krupy z córką

Asha-Leigh od dziecka przyzwyczajana jest do ekranu telefonu i dźwięku migawki profesjonalnych aparatów fotograficznych. Jej mama regularnie bowiem relacjonuje domowe życie na Instagramie. Joanna Krupa zdecydowała się też wziąć udział w sesji dla marki Kinderkraft, która zajmuje się produkowaniem mebelków, nosidełek i zabawek dla dzieci.

Sama modelka korzysta z tych produktów. „Bycie mamą mojej malutkiej córeczki jest dla mnie zupełnie nowym doświadczeniem. Każdy dzień jest inny i razem odkrywamy Świat na nowo, bo dla Ashi wszystko jest nowe!🙈👶👣Każdy moment jest wyjątkowy. ❤ Mała rośnie, a poranki, południa i wieczory wypełniają buziaki, noski, kołysanie, ale też i karmienie, przewijanie, mycie, wspólne odsypianie❤ Uwielbiam kiedy Asha się śmieje. @kinderkraftofficial Nie zawsze jest easy, dlatego cieszę się, że mam wokół siebie pomocników, którzy ułatwiają codzienność i pozwalają mi się skupić na tym, co najważniejsze. Zobaczcie, jakie produkty wybrałam, aby było po prostu łatwiej!”, napisała ostatnio na Instagramie.

Zobaczcie piękne fotografie wykonane w domu rodzinnym Asi Krupy w Los Angeles. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Joanna Krupa (@joannakrupa)

Joanna Krupa, Asha-Leigh Nunes, córka Joanny Krupy
Fot. Mario Barberio/Materiały prasowe

Joanna Krupa, Asha-Leigh Nunes, córka Joanny Krupy
Fot. Mario Barberio/Materiały prasowe

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.