Zac Efron
Fot. Getty Images
O TYM JEST GŁOŚNO

Zac Efron omal nie zginął na planie nowego filmu! Istniało poważne zagrożenie życia...

Co mu dolegało? Aktor wydał oświadczenie

Rafał Kowalski 31 grudnia 2019 15:39
Zac Efron
Fot. Getty Images

Zac Efron zdobył popularność dzięki udziałowi w młodzieżowym filmie High School Musical. Od tamtego momentu aktor bardzo się rozwinął. Na koncie ma udział w licznych produkcjach, takich jak The Greatest Showman, Podły, Okrutny, Zły czy Sąsiedzi. 32-latek ciągle ciężko pracuje na kolejne sukcesy. To dlatego zdecydował się wziąć udział w nagraniach filmu dokumentalnego, w którym pokazuje techniki przetrwania w dżungli. Niestety podczas zdjęć odbywających się w Nowej Gwinei mógł... stracić życie!

Zac Efron mógł umrzeć. Co się stało na planie dokumentu Killing Zac Efron?

Tytuł dokumentu o Zacu Efronie okazał się proroczy… 32-latek był bowiem bliski śmierci, kiedy kilka dni temu przebywając w zachodniej części Oceanu Spokojnego nagle poczuł się bardzo źle, bo… dopadła go groźna infekcja bakteryjna. Gwiazdor od razu został przekazany w ręce specjalistów.

Osoba pracująca przy projekcie relacjonowała, że sytuacja była poważna. „Zac zaraził się bakterią Salmonelli, a ta doprowadziła do ostrego duru brzusznego. Od razu został przetransportowany do Brisbane w Australii. Przez moment istniało poważne zagrożenia życia”, twierdzi źródło The Sun. Każdy kto podróżował wie, jak ważny jest kontakt z lekarzem przy wystąpieniu jakiejkolwiek infekcji – szczególnie typu tropikalnego, nieznanego naszemu organizmowi. Na szczęście aktor był w najlepszych rękach i na chwilę przed świętami został wypisany z kliniki. 32-latkowi, który poczuł się lepiej, pozwolono polecieć samolotem do Stanów, gdzie mógł spędzić Święta z bliskimi.

Dziś okazuje się, że Zac Efron zachorował na dur brzuszny (inaczej tyfus). To choroba, której powikłania mogą być wyjątkowo groźne, a nierzadko prowadzić nawet do śmierci. Na szczęście aktorem szybko zajęli się specjaliści. Gwiazdor wydał w tej sprawie oświadczenie, uspokajając fanów: „Bardzo dziękuję wszystkim, którzy wyciągnęli do nas rękę. Zachorowałem w Papui Nowej Gwinei, ale szybko wróciłem i skończyłem te niesamowite 3 tygodnie w P.N.G. Jestem w domu na święta z przyjaciółmi i rodziną. Dzięki za całą miłość i troskę, do zobaczenia w 2020 roku!”, napisał.

Na razie nie wiadomo, czy zdjęcie do dokumentu Killing Zac Efron będą kontynuowane. Aktor chciał udowodnić, że da radę 21 przygodom, które producenci przygotowali mu do wykonania w dżungli. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Zac Efron (@zacefron)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Zac Efron (@zacefron)

TAGI #Zac Efron

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA KRUPIŃSKA-KARPIEL – Ma urodę, udane dzieci, kochającego męża, wymarzoną pracę. Kobieta idealna? KATARZYNA GRONIEC w wieku 20 lat była gwiazdą legendarnego „Metra”. Jak teraz wygląda jej życie? NIKODEM SKOTARCZAK – Nikoś, najsłynniejszy gangster PRL, został legendą już za życia... Pasjonująca rozmowa Z MICHAŁEM RUSINKIEM o języku polskim, który zmienia się wraz z nami. Jak? W cyklu EXTRA: Rewia, jej miłość! Witamy w Teatrze Sabat Małgorzaty Potockiej.