Doda, Viva! marzec 2018
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO
O TYM SIĘ MÓWI

Doda zawiesza karierę! W jej rodzinie pojawił się nowotwór

Piosenkarka opublikowała oświadczenie w tej sprawie

Konrad Szczęsny 12 marca 2019 16:20
Doda, Viva! marzec 2018
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO

Doda za pośrednictwem oficjalnego statusu na Facebooku poinformowała media i fanów, że na bliżej nieokreślony czas zawiesza karierę, ponieważ w jej rodzinie pojawił się nowotwór. Wokalistka nie zdradziła, kto z jej najbliższych usłyszał druzgocącą diagnozę, jednak fani są tym wyznaniem niezwykle poruszeni i w komentarzach przekazują idolce wyrazy wsparcia.

Doda zawiesza karierę: W mojej rodzinie pojawił się nowotwór

„Niestety nie mam dobrych informacji. W mojej rodzinie pojawił się nowotwór. Z przykrością muszę przełożyć najbliższe aktywności zawodowe na późniejszy czas. Proszę o wyrozumiałość i wsparcie”, napisała dwie godziny temu na swoim profilu Doda.

Póki co nie wiadomo, kogo dokładnie dotyczy status opublikowany na Facebooku przez piosenkarkę. Fani od razu zaczęli wspierać swoją idolkę i życzą jej siły oraz wytrwałości we wspieraniu osoby, której dotknęła choroba.

„Wygrałam z nowotworem wiem ile taka walka kosztuje. Trzymaj się da się go pokonać ale nie wolno się załamywać wsparcie rodziny i znajomych jest bardzo ważne”, „Kochana dasz rade❤ jesteś silna 💪..trzymam kciuki za ciebie i twoją rodzine”, „Doda wszystko będzie dobrze musi być i w taki sposób należy myślec bo to przede wszystkim nasza wiara stawia na nogi”, „Nie daj się. Kolejne wyzwanie! Przesyłam mnóstwo pozytywnej energii Doda! Dacie radę”, piszą poruszeni.

Mama Dody, Wanda Rabczewska, zmagała się z nowotworem

W sierpniu 2015 roku na jaw wyszło, że Wanda Rabczewska, mama Dody, zmagała się z nowotworem. Według słów piosenkarki i jej najbliższych, winny temu był m.in. stres, jakiego doświadczyli za sprawą materiałów wykorzystanych w programie Na językach, dotyczących nieślubnej córki ojca wokalistki, Pawła Rabczewskiego. Na szczęście raka udało się wówczas spacyfikować.

„Musiałam być silna, stać się ich filarem. Tak naprawdę to ja jedna musiałam zachować zimną krew i panować nad sytuacją. Pamiętam zresztą, że to samo przeszłam przy Nergalu, kiedy dowiedziałam się, że ma białaczkę”, mówiła Doda w wywiadzie dla VIVY! z września 2015 roku, udzielonym Krystynie Pytlakowskiej.

„Każda operacja to przecież ryzyko, ale Dorotka była cały czas ze mną, przy mnie. Przy niej naprawdę dużo mniej się lękałam. Nawet kocyk sobie przenosiłaś, rozkładałaś około mojego łóżka i spałaś na podłodze. Dorotka to dobre kochane dziecko”, dodała jej mama  

Dorota Rabczewska i Wanda Rabczewska
Fot. Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek/LAF AM

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA stara się żyć eko, ale mówi: „Popełnianie błędów to historia mojego życia. Słynny himalaista PIOTR PUSTELNIK długo wierzył, że zmiany klimatyczne są dziełem natury. Mylił się. EWA ZGRABCZYŃSKA, uratowała tygrysy, teraz ma nową misję. GRETA THUNBERG – świat wreszcie uwierzył młodej aktywistce.