Marcin Brzeziński 23 listopada 2016 12:40
1/6
Doda
Copyright @East News
1/6

Na wczorajszej gali 25-lecia "Super Expressu" Doda wystąpiła w transparentnym, koronkowym body ujawniającym większość detali jej anatomii, skórzanym pasie i czarnych szpilkach z czerwonymi podeszwami Louboutina. Co więcej, w tym oto stroju wręczyła kawałek urodzinowego tortu prezydentowi Andrzejowi Dudzie i jego małżonce Agacie. To kolejna kontrowersyjna kreacja Dody w ostatnim czasie. Wydaje się wręcz, że wokalistka powróciła do swojego starego wizerunku i ulubionego środka wyrazu czyli… obyczajowej prowokacji.

 

Polecamy też: O sądowych procesach, rozstaniu z Emilem Haidarem i byciu singielką. O czym jeszcze Doda opowiada w najnowszej „VIVIE!”?

 

Stare szaty królowej

Zapomnijcie o Dodzie eleganckiej, stonowanej, a przede wszystkim nie odsłaniającej newralgicznych części ciała! Teraz ma być krótko, przezroczyście i seksownie. A oto dowody. Na koncercie  na gali 25-lecia "Super Expressu" zaprezentowała jasne koronkowe body i czarne lakierowane muszkieterki. Na imprezę „Róże Gali 2016" wybrała połyskliwą suknię z nagimi ramionami i rozcięciem odsłaniającym udo. I wreszcie na imprezę Party przybyła w kreacji z uwydatniającym biust stanikiem. Ale przyznajmy, żadna z tych stylizacji nie była tak kontrowersyjna jak prawie całkowicie przezroczyste body z wczorajszej imprezy "Super Expressu". Czy powrót do sprawdzonych metod sprawi, że Doda odzyska dawną popularność? A może pokazywanie pośladków już się wszystkim mocno przejadło? Zwłaszcza, że od początków kariery Dody widzieliśmy już nie takie rzeczy na przykład w wykonaniu Miley Cyrus... A zatem, jak myślicie, stare triki znowu zadziałają?

 

Polecamy też: Tych rzeczy Doda nie musi zwracać! Oceniam jej stylizacje z okresu kiedy była z Emilem Haidarem!

2/6
Doda
Copyright @East News
2/6

 Doda na gali 25-lecia "Super Expressu".

3/6
Doda
Copyright @ons.pl
3/6

Doda na gali na "Różach Gali 2016".

4/6
Doda
Copyright @East News
4/6

Doda na urodzinach Party i Party.pl

5/6
Doda
Copyright @East News
5/6

Doda na urodzinach Party i Party.pl

6/6
Doda
Copyright @ons.pl
6/6

Występ Dody na  gali 25-lecia "Super Expressu".

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.