Doda, VIVA! sierpień 2011
Fot. Iza Grzybowska/MAKATA
O TYM SIĘ MÓWI

Doda popłakała się na wizji mówiąc o swojej rodzinie!

Co tak bardzo poruszyło wokalistkę?

Sabina Zięba 6 grudnia 2019 19:00
Doda, VIVA! sierpień 2011
Fot. Iza Grzybowska/MAKATA

Choć Dorota Rabczewska-Stępień uchodzi za kobietę z żelaznym charakterem, która niełatwo się rozczula i wzrusza, ostatni wywiad wycisnął jej łzy z oczu. Gwiazdę chwyciło za gardło, gdy mówiła o swojej rodzinie. Po raz pierwszy opowiedziała również... o swojej pierwszej miłości!

Doda o babci i mężu

Telewizja Polsat wznowiła talk show Małgorzaty Cechcesz, Emsi na tropie. Gościem pierwszego odcinka nowej serii była Doda, która opowiedziała m. in. o swojej babci. Wokalistka była z nią bardzo zżyta, a kobieta niestety niedawno odeszła z tego świata. Krótko po tragicznym zdarzeniu gwiazda odwołała nawet część koncertów i na jakiś czas zniknęła ze sceny.

Podczas nagrania programu na ekranie pojawił się film z 90. urodzin Pelagii. Wideo wzruszyło nie tylko gwiazdę, ale i prowadzącą. Doda wyznała: „Przez pierwsze pół roku od śmierci babci, kiedy dzwoniłam do mamy, odruchowo pytałam co u niej. Albo jak wracałam do domu w Ciechanowie, to czekałam, aż zejdzie z góry, ale nigdy nie schodziła”.

Piosenkarka zdradziła również, że przed śmiercią babcia miała do niej kilka życzeń. Jednym z nich było to, by wyszła za Emila Stępnia, co też spełniła. Co ciekawe, ukochany Rabczewskiej niespodziewanie pojawił się w programie jako gość. Uchylił rąbka tajemnicy o ich związku i wyznał, że gwiazda... nigdy nie zrobiła mu obiadu!

Doda o pierwszej miłości

Rabczewska opowiedziała także o swojej pierwszej miłości, która była na tyle silna, że wymagała od niej nie lada poświęceń. Chłopak na tyle mocno utkwił w jej sercu, że ta starała się o niego... cały rok: „Zakochałam się w moim pierwszym chłopaku, wjeżdżając w niego na rowerze. On powiedział tylko - jak ty jeździsz głupia dziewucho!? Uznałam to wtedy za dowód żywej miłości. Postanowiłam pielęgnować to chore uczucie w sobie. Założyłam aparat na zęby, zmieniłam dres na sukienki, nauczyłam się chodzić na szpilkach. Po roku wróciłam na tę samą ulicę, a on się zakochał we mnie, a później mnie zostawił”.

Zaskoczyły Was jej wyznania?  

Dorota Rabczewska
Fot. Iza Grzybowska

TAGI #Doda #Polsat

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Córka ANNY PRZYBYLSKIEJ, OLIWIA BIENIUK, w jedynym takim wywiadzie: „Kiedy mama umarła, wchodziłam w najtrudniejszy okres dojrzewania i ono się trochę zatrzymało”. PIOTR BECZAŁA i KATARZYNA BĄK-BECZAŁA. Światowej sławy muzyk i utalentowana mezzosopranistka, która zamieniła karierę na rolę żony. Czy żałuje? KEANU REEVES, aktor, który chodzi własnymi ścieżkami. IZABELA TROJANOWSKA w czasach PRL-u szokowała ostrym, rockowym wizerunkiem. Ile dziś zostało z tamtej niepokornej dziewczyny? W CYKLU EXTRA Świat mody z powodu koronawirusa znalazł się na krawędzi.