Doda, Viva!
Fot. Iza Grzybowska/Makata
O TYM SIĘ MÓWI

Doda w mocnych słowach oskarża Radosława Majdana o niewierność...

„Mój były mąż zdradzał mnie przed zaręczynami, po zaręczynach i przez wiele lat później”

Redakcja VIVA.PL 8 lipca 2019 08:52
Doda, Viva!
Fot. Iza Grzybowska/Makata

Kilkanaście lat temu burzliwe małżeństwo Dody i Radosława Majdana było najgłośniejszym związkiem w polskim show-biznesie. Dopiero po rozstaniu piosenkarka ujawniła, że mąż ją zdradzał, na co ma dowody. Mimo że od tamtej pory minęło dużo czasu, gwiazda nadal chowa w sercu urazę, o czym przypomniała jej sprośna wiadomość od fana.

Doda o zdradach Radosława Majdana

W prywatnej wiadomości fan komplementował piersi Dody. Od razu było jednak jasne, że mężczyzna jest żonaty, co było widać w jego profilu. Zniesmaczona artystka podzieliła się z fanami swoimi przemyśleniami na temat niewiernych mężczyzn. „Mam krytyczny stosunek do mężczyzn, którzy zdradzają, wręcz pogardliwy. Być może dlatego, że sama to przeżyłam na własnej skórze i wiem, jak bardzo cierpiałam z tego powodu, wiem, jak to mnie zmieniło. Zaczyna się niewinnie. Twoja narzeczona leży obok, oglądacie telewizję, a ty ciśniesz wiadomości zboczone do laski, która ci się podoba. Będę to piętnować. Mój były mąż zdradzał mnie przed zaręczynami, po zaręczynach i przez wiele, wiele lat później. Gdyby któraś z koleżanek wyświadczyła mi tę przysługę i powiedziała mi o tym, zaoszczędziłabym dużo czasu, nerwów i zdrowia”, powiedziała w swoim Instastory.

Doda poznała Radosława Majdana latem 2003 roku. Pół roku później piłkarz oświadczył się jej, ślub wzięli natomiast dwa lata później, 5 marca 2005 roku. Już dwa lata później, w kwietniu 2007 roku piosenkarka złożyła pozew rozwodowy. Choć decyzja sądu zapadła w maju 2008 roku, jednak ostateczny rozpad związku Radosław Majdan ogłosił dopiero rok później.

Doda o zdradach w VIVIE!

„Miałam wiele ciężkich chwil, które testowały moją siłę i pogodę ducha. Zaczynając od złamanego serca przez niewiernego męża, którego kochałam na zabój, operacja kręgosłupa, po której uczyłam się na nowo chodzić, białaczka narzeczonego, którym opiekowałam się pół roku w szpitalu, tracąc nie wiem kiedy siedem kilogramów wagi, potem nowotwór mojej mamy i ciężka walka o jej zdrowie, w międzyczasie medialne nagonki, które podcinały mi skrzydła”, powiedziała w wywiadzie VIVY! 

Doda, VIVA! sierpień 2011
Fot. Iza Grzybowska/MAKATA

Radosław Majdan,
Fot. Piotr Porębski/Metaluna

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Macierzyństwo dało mi poczucie sensu. Teraz patrzę na synka i myślę: Gośka, przecież to on jest twoją przyszłością”, mówi MAŁGORZATA KOŻUCHOWSKA. GOŁDA TENCER i DAWID SZURMIEJ. Matka i syn. Co jest podstawą ich wyjątkowej relacji i historycznej misji? CATHERINE DENEUVE – gwiazda, która zawsze była sobą. STAN BORYS i ANNA MALEADY – wszystko, co robią „z powodu miłości” do siebie.