Doda, Viva!
Fot. Iza Grzybowska/Makata
O TYM SIĘ MÓWI

Doda w mocnych słowach oskarża Radosława Majdana o niewierność...

„Mój były mąż zdradzał mnie przed zaręczynami, po zaręczynach i przez wiele lat później”

Redakcja VIVA.PL 8 lipca 2019 08:52
Doda, Viva!
Fot. Iza Grzybowska/Makata

Kilkanaście lat temu burzliwe małżeństwo Dody i Radosława Majdana było najgłośniejszym związkiem w polskim show-biznesie. Dopiero po rozstaniu piosenkarka ujawniła, że mąż ją zdradzał, na co ma dowody. Mimo że od tamtej pory minęło dużo czasu, gwiazda nadal chowa w sercu urazę, o czym przypomniała jej sprośna wiadomość od fana.

Doda o zdradach Radosława Majdana

W prywatnej wiadomości fan komplementował piersi Dody. Od razu było jednak jasne, że mężczyzna jest żonaty, co było widać w jego profilu. Zniesmaczona artystka podzieliła się z fanami swoimi przemyśleniami na temat niewiernych mężczyzn. „Mam krytyczny stosunek do mężczyzn, którzy zdradzają, wręcz pogardliwy. Być może dlatego, że sama to przeżyłam na własnej skórze i wiem, jak bardzo cierpiałam z tego powodu, wiem, jak to mnie zmieniło. Zaczyna się niewinnie. Twoja narzeczona leży obok, oglądacie telewizję, a ty ciśniesz wiadomości zboczone do laski, która ci się podoba. Będę to piętnować. Mój były mąż zdradzał mnie przed zaręczynami, po zaręczynach i przez wiele, wiele lat później. Gdyby któraś z koleżanek wyświadczyła mi tę przysługę i powiedziała mi o tym, zaoszczędziłabym dużo czasu, nerwów i zdrowia”, powiedziała w swoim Instastory.

Doda poznała Radosława Majdana latem 2003 roku. Pół roku później piłkarz oświadczył się jej, ślub wzięli natomiast dwa lata później, 5 marca 2005 roku. Już dwa lata później, w kwietniu 2007 roku piosenkarka złożyła pozew rozwodowy. Choć decyzja sądu zapadła w maju 2008 roku, jednak ostateczny rozpad związku Radosław Majdan ogłosił dopiero rok później.

Doda o zdradach w VIVIE!

„Miałam wiele ciężkich chwil, które testowały moją siłę i pogodę ducha. Zaczynając od złamanego serca przez niewiernego męża, którego kochałam na zabój, operacja kręgosłupa, po której uczyłam się na nowo chodzić, białaczka narzeczonego, którym opiekowałam się pół roku w szpitalu, tracąc nie wiem kiedy siedem kilogramów wagi, potem nowotwór mojej mamy i ciężka walka o jej zdrowie, w międzyczasie medialne nagonki, które podcinały mi skrzydła”, powiedziała w wywiadzie VIVY! 

Doda, VIVA! sierpień 2011
Fot. Iza Grzybowska/MAKATA

Radosław Majdan,
Fot. Piotr Porębski/Metaluna

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA w rozmowie o rzeczach fundamentalnych: rodzinie, miłości, szczerości, odwadze, dobroci, wyrozumiałości i wolności wyboru. JACEK ROZENEK: jak podniósł się po udarze, dlaczego mówi, że żyje „na potrójnym haju”, i dlaczego nie wierzy już w miłość? ANNA WYSZKONI po pięciu latach przerwy wraca z nową płytą. Nam opowiada, co się z nią wtedy działo. WOJCIECH MANN mówi: „Nie uważam, żebym był nietuzinkowy. Po prostu mi się trochę udało, że trafiłem do radia…”.