Doda, Viva! listopad 2016, Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! listopad 2016
Fot. Marlena Bielinska/MOVE,
O TYM SIĘ MÓWI

Takich słów z ust Dody o Małgorzacie Rozenek-Majdan nikt się nie spodziewał. Piosenkarka dosadnie o gwieździe TVN

Konrad Szczęsny 26 lutego 2017 15:01
Doda, Viva! listopad 2016, Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! listopad 2016
Fot. Marlena Bielinska/MOVE,

Doda znana jest z tego, że lubi komentować życie swoich byłych partnerów. Jak wiadomo, z Emilem Haidarem, z którym rozstała się pod koniec 2015 r., nie ma najlepszych relacji. Głośnym echem odbiła się w mediach sprawa pierścionka zaręczynowego, który wokalistka otrzymała od narzeczonego. Po zerwaniu zaręczyn Emil Haidar domagał się jego zwrotu. Sprawa znalazła swój finał w sądzie. A co piosenkarka powiedziała o związku swojego byłego męża z Małgorzatą Rozenek-Majdan?

Polecamy też: „Pierścionek wyślę mu ze wstążką”, „nowego faceta nie chcę”. Co mówi Doda gdy wpada na zupę i plotki

Doda o małżeństwie Małgorzaty Rozenek-Majdan i Radosława Majdana

Tym razem Doda postanowiła skomentować jeden z najbardziej medialnych związków w polskim show-biznesie. Chodzi oczywiście o relacją Radosława Majdana i Małgorzaty Rozenek-Majdan, których ślub we wrześniu 2016 r. śledzili wszyscy. Doda była związana z byłym piłkarzem w latach 2003-2007. Ślub wzięli 5 marca 2005 r. Zapytana przez Grzegorza Jankowskiego w programie "Polska w kawałkach" o małżeństwo byłego męża i gwiazdy TVN odpowiedziała, że nie śledzi niczego, co dotyczy ich związku. "No właśnie tego nie oglądam", odpowiedziała na pytanie. Jednak na tym nie koniec. 

Polecamy też: O sądowych procesach, rozstaniu z Emilem Haidarem i byciu singielką. O czym jeszcze Doda opowiada w najnowszej „VIVIE!”?

Doda o Małgorzacie Rozenek-Majdan

Dziennikarz nie dawał za wygraną i spytał, jak ocenia Małgorzatę Rozenek-Majdan jako kandydatkę na idealną żonę i czy uważa, że jej były mąż dobrze trafił, jeśli chodzi o wybór partnerki na całe życie. Doda, choć dosyć zmieszana i z niechęcią, odpowiedziała: "Nie znam Małgorzaty prywatnie, więc skąd ja mogę wiedzieć, czy dobrze czy źle", odparła.

Polecamy też: Państwo Majdanowie po raz pierwszy pokazali mieszkanie. Czy panuje w nim perfekcyjny porządek?

Doda o byłych partnerach i tatuażach

Grzegorz Jankowski zapytał ją również, dlaczego nigdy nie zdecydowała się po rozstaniu zamaskować tatuaży, które wykonała z myślą o swoich partnerach. "Wszystkie tatuaże dla swoich mężczyzn zostawiłam, wszystkie one cały czas widnieją na moim ciele, bez względu na to, jakimi oni okazali się ludźmi. W tym momencie, gdy się na nie decydowałam, kochałam ich bardzo i nie wstydzę się swoich uczuć", wyjaśniła Doda.

Przypomnijmy, że Radosław Majdan po rozstaniu z piosenkarką przerobił tatuaż z jej wizerunkiem na... Indianina. 

Polecamy też: Małgorzata Rozenek-Majdan: "Dama pije, pali i przeklina, i ogląda się za mężczyznami". Najlepsze cytaty VIVY!

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.