Doda, Viva!, Edyta Górniak, Viva! 2019
Fot. Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO, /MATEUSZ STANKIEWICZ/SAMESAME
O TYM JEST GŁOŚNO

„Zrobiła ogromny błąd. Ośmieszyła się

Doda ostro o udziale Edyty Górniak w programie „My Way”

Redakcja VIVA! 2 grudnia 2019 14:45
Doda, Viva!, Edyta Górniak, Viva! 2019
Fot. Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO, /MATEUSZ STANKIEWICZ/SAMESAME

Program My Way przyciąga przed telewizory tysiące widzów. Wielbiciele Edyty Górniak kibicują gwieździe w zdobyciu upragnionego prawa jazdy. Początki nie należały do najłatwiejszych, ale z każdym odcinkiem zauważamy znaczący postęp! Widać, że Edyta Górniak coraz lepiej radzi sobie za kierownicą. A jak program oceniają koleżanki z branży?

Doda o programie My Way z Edytą Górniak

O swoich odczuciach opowiedziała Doda w rozmowie z Anią Robak dla Party.pl. Od lat relacje wokalistek można określić jako - chłodne. Doda postanowiła jednak wypowiedzieć się na temat programu z udziałem Edyty Górniak. Gwiazda obejrzała dwa odcinki My Way! Jakie są jej wrażenia?

„Uważam, że Edyta zrobiła ogromny błąd biorąc udział w programie. Zrobiła to, czego nie zdołali zrobić za nią jej hejterzy. Ośmieszyła się swoją infantylnością. Drażni mnie to samo, co innych widzów. Nie bierze tego na poważnie. Tak kursy nie wyglądają. Mój zupełnie inaczej wyglądał”, wyznała wokalistka.

Dodę zraziły również osobiste wyznania Edyty Górniak, którymi gwiazda dzieli się z widzami, opowiadając o swoim życiu prywatnym i relacjach z najbliższymi. Niedawno wyznała, jak wyglądało jej małżeństwo z Dariuszem K.

„Osobiście najbardziej razi mnie to, żeby w każdym odcinku jechać po Krupie. Konsekwencje zostały wyciągnięte. To męczące dla telewidzów. Musi go bardzo nienawidzić. Uważam, że to jest jej niepotrzebnie. Są różne diwy, niektóre bardziej popiep*****, drugie mniej, ale nie trzeba tego pokazywać”, dodała.

Jakie są Wasze odczucia?  

Edyta Górniak, Viva! 9/2019
Fot. MATEUSZ STANKIEWICZ/SAMESAME

Doda, Viva!
Fot. Iza Grzybowska/Makata

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANNA I TOMASZ SEKIELSCY – znany dziennikarz mówi o żonie, że jest jak… „żona mafiozo”. Dlaczego? BERENICE MARLOHE – kim by została, gdyby nie rola dziewczyny Bonda? MEGHAN i HARRY w osobistej krucjacie przeciwko brytyjskiej monarchii. REMIGIUSZ MRÓZ o tym, jak zarobił pierwszy milion, gdzie szuka natchnienia i o końcu miłości.