TYLKO U NAS!

Doda nie popiera kłamstwa Blanki Lipińskiej: „Są tematy, w których się ludzi nie oszukuje”

Pisarka nabrała fanów, że wzięła ślub...

Rafał Kowalski 4 września 2019 15:43

Kilka dni temu Blanka Lipińska ogłosiła w sieci, że wzięła ślub kościelny. Pisarce wtórował partner Maciej Buzała, który także zamieścił na Instagramie fotografie z uroczystości. Niestety, po pewnym czasie, gdy wszystkie media napisały już o weselu zakochanych oraz przy okazji nowym filmie Blanki Lipińskiej, ta wyznała, że zmyśliła całą sytuację. To nie spodobało się wielu fanom autorki erotyków, który w komentarzach nie szczędzili jej krytyki.  A co na to Doda – dobra znajoma wschodzącej gwiazdy?

Doda o wymyślonym ślubie Blanki Lipińskiej

Doda, która jest w show-biznesie już 20 lat, wie najlepiej, co wypada, a czego nie wypada robić dla sławy i rozgłosu. Dlatego też podczas Flesz Fashion Night 2019 zapytaliśmy wokalistkę, co sądzi o zabiegu promocyjnym, który zastosowała jej koleżanka. Artystka nie wyglądała na zachwyconą… „Jakby mnie zapytała, to bym jej to odradziła. Fajnie jest zrobić różne podpuchy. Na tym stoi i opiera się cały show-biznes, że robi się biznes na show. Ale chyba są tematy, takie jak pogrzeb, śluby, w których się ludzi nie oszukuje”, powiedziała Doda w rozmowie z VIVĄ.pl. „Ale każdy jest inny”, dodała jednak zaraz.

Zaciekawiło nas także to, czy sama Doda dała nabrać się na sytuację wykreowaną przez Blankę Lipińską. Okazuje się, że nie. „Ja nie pytałam Blanki, jak to było, bo wiedziałam, że to nieprawda. Podejrzewam, że tak jak rodzina się nie nabrała, tak i najbliżsi znajomi też chyba się nie nabrali”, wyznała nam Doda.

Czy Waszym zdaniem Blanka Lipińska przekroczyła granice dobrego smaku?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Blanka Lipinska (@blanka_lipinska)

Doda, VIVA! listopad 2016, main topic
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BEATA TADLA: „Obiecaliśmy sobie z Rafałem, że nie będziemy opowiadać o naszym związku w mediach. Rafał nie jest osobą publiczną”. Dlaczego SZYMON MAJEWSKI mówi o sobie: „dożywotni maminsynek”? Aneta Hickinbotham produkowała głośną „Ostatnią rodzinę”, nominowane do Oscara „Boże Ciało” i pracowała przy filmie „Troja”. Dlaczego została producentką, a nie… lekarzem? A także oscarowe zaskoczenia i karnawałowe szaleństwo w Rio.