O TYM SIĘ MÓWI

Doda nakręci film o luksusowych prostytutkach! Poznaliśmy pierwsze szczegóły...

Szykuje się kolejny skandal?

Rafał Kowalski 27 sierpnia 2018 18:58

Po prawie 20 latach muzycznej kariery, Doda chcę się rozwijać także na polu filmowym. Do tej pory gwiazda współprodukowała i zagrała główną rolę w filmie Pitbull. Ostatni pies, a teraz wraz z mężem Emilem Stępniem chce zająć się tworzeniem kolejnych kinowych hitów. Najnowszy pomysł Dody na film już na pierwszym etapie przygotowań budzi ogromne emocje!

Film Dody o „dziewczynach z Dubaju”

Do tej pory informacje o tym, że piosenkarka podejmie się próby stworzenia filmu o luksusowych prostytutkach, które zarabiają dzięki klientom z Dubaju, były nieoficjalne. Ale w ostatniej rozmowie z Party, gwiazda przyznała, że to prawda. Zapytana o to, czy nie boi się, jakie zamieszanie może wywołać jej pomysł stwierdziła, że wręcz odwrotnie – bardzo ją to cieszy. „Strach hamowałby możliwość rozwoju mnie jako producentki. Chętnie zmierzymy się z tymi, którzy boją się, że film zdemaskuje ich „grzechy z przeszłości", i będą go chcieli zablokować. Szczerze mówiąc, właśnie na to liczę”, zdradziła liderka grupy Virgin.

Jak udało się nam dowiedzieć, scenariusz filmu miałby opierać się na historiach kobiet jeżdżących do Dubaju, które Doda zbierze samodzielnie! Duża część obrazu będzie także nawiązywać do treści książki Piotra Krysiaka, która opowiada o tym niespotykanym procederze...

Opis książki intryguje… „Podczas dwumiesięcznego seks-wyjazdu potrafiły zarobić nawet kilkaset tysięcy złotych. Ich klientami byli nie tylko biznesmeni czy arabscy książęta, ale także polscy artyści i sportowcy. Spełniały najbardziej skrywane fantazje seksualne bogatych mężczyzn. Nie wszystkie handlowały ciałem na własne życzenie. Część została podstępnie zwerbowana propozycją dobrze płatnej pracy w charakterze hostessy. Dopiero na miejscu, z dala od domu dowiadywały się, że chodzi o seks za pieniądze. Niektóre uciekały, inne skuszone perspektywą ogromnych pieniędzy decydowały się na wszystko. Prowadziły podwójne życie. Miały partnerów, mężów i dzieci. Robiły wszystko, by w kraju nikt nie dowiedział się o ich drugim obliczu”, czytamy w sieci.

Czy film Dody okaże się sukcesem? Tego jesteśmy pewni. Ale do momentu jego premiery piosenkarka na pewno jeszcze nie raz podgrzeje temperaturę wokół projektu… Nie możemy się więc doczekać kolejnych informacji…  

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.