Luksusowe życie

Co przekonało Roberta Lewandowskiego do kupienia luksusowego apartamentu w Warszawie? WIDEO

Piotr Wojtasik 19 lipca 2016 13:41

Robert Lewandowski może mieszkać, gdzie chce i jak chce, ale wybrał warszawski apartament na ul. Złotej 44. Dlaczego? Niedawno pokazywaliśmy wnętrza i pisaliśmy o nowym nowym luksusowym mieszkaniu Roberta Lewandowskiego. Do zakupu przekonały go nie tylko piękne wnętrze i atrakcyjna lokalizacja w centrum stolicy.
– Zakup apartamentu w ZŁOTEJ 44 podyktowany był w dużej mierze względami praktycznymi. Piętro sportowo-rekreacyjne budynku pozwala mi w dowolnej chwili w kameralnych warunkach uzupełnić swój program treningowy – mówi król strzelców. Co jeszcze powiedział - polecamy nasze wideo.

 

Dlaczego Lewandowski wybrał na Złotą 44?

Robert i Ania Lewandowscy mieli okazję wcześniej oglądać apartamenty na Złotej 44 - bo podczas sesji zdjęciowej do VIVY!, która odbyła się na Złotej 44 w 2014 roku. Pamiętacie? Król strzelców i mistrzyni karate w romantycznej sesji.

- Obecność strefy rekreacyjno-sportowej, obok oferowanej naszym mieszkańcom wolności wyboru spośród aż 9 pakietów wykończenia wnętrz autorstwa londyńskiej pracowni Woods&Bagot, ma istotny wpływ na sprawnie przebiegający proces sprzedaży. Wśród klientów ZŁOTEJ 44 są nabywcy z Polski i zagranicy – mówi Michał Skotnicki, prezes Zarządu BBI Development S.A.  

Nie bez znaczenia dla Roberta na pewno miał fakt, że budynek w kształcie żagla został zaprojektowany przez światowej sławy architekta polskiego pochodzenia - Daniela Libeskinda i jest to chluba Warszawy, umieszczona w samym jej centrum. Według sędziów konkursu International Property Awards najlepsza rezydencja w Europie. 26 października odbędzie się oficjalne otwarcie wyjątkowej przestrzeni rekreacyjnej - wręcz idealnej dla sportowca. Na 8. piętrze wieżowca mieści się nowoczesna siłownia, basen, gabinety masażu i sauna. Projektanci zadbali też o rozrywkę. Po treningu mieszkańcy Złotej będą mogli zrelaksować się w prywatnym kinie albo skorzystać z  symulatora do gry w golfa. Całość dopełnia działające przez cały rok jacuzzi na przestronnym tarasie z widokiem na Salę Kongresową Pałacu Kultury. Za dostęp do przestrzeni rekreacyjnej nie trzeba dodatkowo dopłacać. Ale ceny mieszkań w tej  lokalizacji i tak są wysokie - metr kwadratowy kosztuje średnio około 28 tysięcy złotych. W sprzedaży są apartamenty o powierzchni od 140 do 240 metrów kwadratowych oraz „szyte na miarę” powyżej 250 metrów. Najtańszy z nich kosztuje zatem 3 miliony 920 tysięcy złotych.

 

Wybieracie się 26 października obejrzeć, gdzie zamieszkają Lewandowscy?


Polecamy też: Poznajcie historię Lewandowskiego - króla strzelców i... kampanii reklamowych. I obejrzyjcie jego słodkie zdjęcia z dzieciństwa.

 

 

 

 

Wideo

Dziś wypada 3. rocznica ich ślubu. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Wydanie La Dolce VIVA!, a w nim: Ania Starmach, jurorka polskich edycji MasterChef oraz MasterChef Junior, o związkach – tych rodzinnych oraz ze sztuką i kuchnią. Piotr Adamczyk naszym przewodnikiem po Rzymie. Jak to się dzieje, że Monica Bellucci z każdym rokiem staje się… piękniejsza. Włoszka Tessa Capponi-Borawska o arystokratycznych korzeniach i o tym, kto zaszczepił jej pasję gotowania.