maffashion-twarz-ciaza-wypryski-5
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Dlaczego Maffashion tak długo ukrywała ciążę? Wyznała całą prawdę!

Zdradziła również, ile już w niej przytyła

Konrad Szczęsny 5 września 2020 15:56
maffashion-twarz-ciaza-wypryski-5
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Kilka dni temu Maffashion potwierdziła swoją pierwszą ciążę. Ojcem dziecka jest jej partner, aktor Sebastian Fabijański. Trwają spekulacje dotyczące płci: część internauci twierdzi, że para już niebawem powita na świecie chłopca. Tymczasem influencerka udzieliła pierwszego wywiadu od czasu ogłoszenia tej radosnej nowiny. Wytłumaczyła, dlaczego ukrywała stan błogosławiony oraz zdradziła, ile przytyła w ciąży!

Maffashion o tym, dlaczego ukrywała ciążę

Mimo że już w maju tego roku pojawiły się pierwsze spekulacje, że blogerka jest w ciąży, ona wraz z ukochanym potwierdziła tę informację dopiero kilka dni temu. Na swoim profilu na Instagramie opublikowali czarno-białe zdjęcia, na których Maffashion pozuje z widocznym pokaźnym brzuszkiem. Przy okazji Sebastian Fabijański zasugerował, że oczekują narodzin synka, ponieważ użył zaimka „oni”, a nie „one”. W najnowszym wywiadzie dla „Dzień Dobry TVN” wyjaśniła, dlaczego fakt ten ukrywała tak długo.

„Różne rzeczy po drodze ciąży mogą się przytrafić. Mamy takie przykłady w branży i w najbliższym otoczeniu. To jest moja pierwsza ciąża. Nie wiedziałam, jak będę się zachowywała i ją przechodziła. Ze względu na aspekty zdrowotne to długo był dla mnie delikatny temat i nie chciałam o tym mówić”, tłumaczyła Maffashion. I pokusiła się o komentarz, w którym wyraziła się sceptycznie o wszystkich, którzy informują o tym zbyt wcześnie. 

„Nigdy nie rozumiałam, jak ktoś na etapie testu ciążowego może informować o tym świat...”, stwierdziła kwaśno w rozmowie online z Pauliną Krupińską i Damianem Michałowskim.

Wyraziła również głębokie rozczarowanie tym, że z uwagi na medialne zainteresowanie i wykonane przez paparazzich zdjęcia przed kliniką, nie mogła przekazać radosnej nowiny swoim bliskim wtedy, kiedy chciała i „na swoich warunkach”.

Ile Maffashion przytyła w ciąży? „Nigdy tyle nie ważyłam”

Na antenie nie zabrakło również kontrowersyjnego tematu operacji plastycznych i zabiegów medycyny estetycznej. W ostatnim czasie internauci sugerowali, że Maffashion zdecydowała się na powiększenie biustu i ingerowała w swój wygląd.

„W ciąży nie można sobie zrobić poprawek! Żaden lekarz tego nie wykona”, grzmiała Julia Kuczyńska.

I zdradziła również, ile przytyła w ciąży!

„Przytyłam już 15 kilogramów. Nigdy w życiu tyle nie ważyłam”, stwierdziła rozbrajająco. A jak na wiadomość o stanie błogosławionym blogerki zareagował jej partner? Tego niestety się nie dowiedzieliśmy.

„To zostawiam dla siebie”, stwierdziła ukochana Sebastiana Fabijańskiego.

Zadeklarowała również, że nie obawia się tego, jak pogodzi macierzyństwo z karierą. Mimo że nie snuje na ten temat szczegółowych planów wychodzi z założenia, że da sobie radę, podobnie jak robią to „kobiety na całym świecie”.

„Myślę, że podołam. Na taki poważny etap w swoim życiu jestem już gotowa od kilku lat. Jestem spełnioną kobietą, bardzo dużo rzeczy już zrobiłam”, zapewniła.

„W ogóle w żaden sposób się nie boję, z miłą chęcią się w tym sprawdzę”, dodała na koniec, deklarując, że nie może doczekać się nowej życiowej roli.

Brzmi przekonująco?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#bw #september

Post udostępniony przez JULIA KUCZYŃSKA (@maffashion_official)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

❤️

Post udostępniony przez JULIA KUCZYŃSKA (@maffashion_official)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Oni. Miłość.

Post udostępniony przez SF (@sebastian.fabijanski.official)

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.