Fot. East News
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

To dlatego księżna Meghan nie nosi rajstop! Stosuje nietypowy trik poprawiający wygląd skóry

Czy swoim zachowaniem łamie protokół?

Gabriela Czernecka 4 lutego 2019 07:30
Fot. East News

Dlaczego księżna Meghan nie nosi rajstop? Niedawno podawano, że to jedna z zasad, którą od zawsze stosuje królowa Elżbieta II, a odkąd Kate Middleton została księżną, zdecydowała się podążyć jej śladem. Podobnie jest w przypadku księżniczek Beatrice i Eugenii, ale wygląda na to, że księżna Meghan zdecydowała się wyłamać z tej grupy. Ma bowiem inny sposób na to, by jej nogi zawsze wyglądały perfekcyjnie. I musimy przyznać, to działa!

Dlaczego Meghan nie nosi rajstop?

Wielokrotnie mówiło się, że jedną z zasad, której powinny przestrzegać księżne bądź księżniczki jest ta dotycząca noszenia rajstop. Chodzi o to, by członkinie rodziny królewskiej wyglądały bardziej elegancko, a ta część garderoby sprawia, że lepiej wyglądają ich nogi. Nic dziwnego, że gdy zwrócono uwagę na to, że tej zasady nie przestrzega księżna Meghan, zaczęto zastanawiać się dlaczego. 

Rozwiązanie tej zagadki wcale nie jest trudne. Okazuje się, że Meghan podobno nie czuje się zbyt komfortowo w rajstopach. Według zagranicznych serwisów księżna maskuje wszelkie niedoskonałości za pomocą balsamu korygującego przebarwienia i matującego skórę. W ten sposób na nogach byłej aktorki możemy zaobserwować efekt cienkiej warstwy matowego materiału.

Zwróciliście na to uwagę? Przypomnijmy, że księżna tym zachowaniem w żaden sposób nie łamie ani dress code'u ani protokołu królewskiego. To zasada, której przestrzega po prostu królowa Elżbieta II. Jej zdaniem nogi wyglądają wówczas o wiele lepiej. Potwierdza to także specjalistka od rodziny królewskiej Marlene Koening, która mówi wprost, że nie ma żadnej zasady królewskiej dotyczącej rajstop.  

Fot. SplashNews.com/East News

Fot. Pool / i-Images/i-images/East News

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?