TYLKO U NAS!

Czy Joanna Kulig jest zawiedziona, że nie dostała nominacji do Oscara?

Prawdę zdradziła nam jej siostra, Justyna Schneider

Rafał Kowalski 29 stycznia 2019 15:46

Do kolejnej oscarowej gali pozostał niecały miesiąc, a emocje związane z rozdaniem statuetek rosną z dnia na dzień. Szczególną uwagą obdarzamy trzy kategorie, w których nominowana jest Zimna Wojna. Polska produkcja ma szansę na nagrodę za najlepszy film nieanglojęzyczny, reżyserię i zdjęcia. Niestety brak osobnej nominacji dla Joanny Kulig

Co Joanna Kulig myśli o nominacjach dla Zimnej Wojny?

Przy okazji ramówki TVN zapytaliśmy Justynę Schneider, o to, czy jej starsza siostra była rozczarowana niezauważeniem jej przez członków Akademii. Panie są w stałym kontakcie telefonicznym, dlatego co nieco udało się nam dowiedzieć.

Przy okazji aktorka zdradziła nam, jak trafiła do nowego serialu TVN7 Zakochani po uszy oraz czy planuje w najbliższym czasie odbyć prywatną podróż do Hollywood… Odpowiedzi na wszystkie pytania w wideo. 

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.