Brad Pitt i Jennifer Aniston
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Jennifer Aniston nie zjawiła się na Oscarach przez Brada Pitta?!

Znamy powód jej nieobecności

Sabina Zięba 11 lutego 2020 17:00
Brad Pitt i Jennifer Aniston
Fot. East News

Od niedawnej gali SAG Awards, podczas której Jennifer Aniston i Brad Pitt wymieniali czułości, gratulując sobie wzajemnie zdobytych wyróżnień, wszyscy z niecierpliwością czekali na Oscary. Przypuszczano, że byli małżonkowie przybędą razem, potwierdzając w ten sposób łączące ich na nowo uczucie. Niestety u boku nagrodzonego aktora zabrakło Jen, która w ogóle nie pojawiła się na gali. Czy to przez wzgląd na krążące o nich plotki?

Jennifer Aniston na Oscarach 2020

W tym roku Brad Pitt został po raz szósty nominowany do Nagrody Akademii Filmowej za rolę kaskadera w produkcji Pewnego razu... w Hollywood. Moment zdobycia przez niego drugiej w życiu statuetki Oscara przegapiła jednak Jennifer Aniston, którą w ostatnim czasie łączono z aktorem. Dlaczego jej zabrakło?

Gwiazda Przyjaciół od momentu rozstania Pitta z Angeliną Jolie, była dla niego prawdziwym wsparciem. Wiadomo, że kibicowała mu podczas odbierania kolejnych wyróżnień. Zabrakło jej jednak, gdy wręczano mu to najważniejsze, czyli Oscara. Podobno artystka stwierdziła, że jej obecność na Oscarach nie jest konieczna - nie była nominowana w żadnej z kategorii, ani nie została poproszona o wręczenie nagród.

Co robiła w tym czasie? Postanowiła spędzić czas z przyjaciółmi i wspólnie z Courtney Cox wybrała się na oscarową imprezę Netflixa. Zachwycała w czarnej mini kreacji i delikatnych sandałkach. Brad z kolei był widziany na imprezie Vanity Fair. Choć się minęli, nie mamy wątpliwości, że Jennifer pogratulowała mu zdobytej nagrody.

Też tak myślicie?  

Courtney Cox, Amanda Anka oraz Jennifer Aniston na oscarowym after party Netflixa

Courtney Cox, Amanda Anka, Jennifer Aniston, Netflix after party, Oscary 2020
Fot. Getty Images

Brad Pitt ze zdobytym Oscarem

Oscary 2020, Brad Pitt
Fot. Getty Images

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.