Meghan Markle
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Księżna Meghan naraziła się Jennifer Aniston! Dlaczego się nie lubią?

Stały się wielkimi wrogami...

Sabina Zięba 18 czerwca 2020 11:05
Meghan Markle
Fot. East News

Bez wątpienia od kilkunastu lat Jennifer Aniston należy do ścisłej czołówki największych gwiazd Hollywood. Nawet niepowodzenia w życiu prywatnym nie przeszkodziły jej w tym, by spełniać się zawodowo. Właśnie o takiej karierze zawsze marzyła Meghan Markle. Teraz po powrocie do USA chciałaby zrealizować swoje pragnienia, jednak na drodze nieoczekiwanie stanęła jej gwiazda Przyjaciół... Z jakiego powodu?

Kłótnia Jennifer Aniston i księżnej Meghan

Zła passa w życiu księżnej Meghan trwa. Choć zaczęło się od pięknych zaręczyn z księciem Harrym w 2017 roku, potem było już tylko gorzej. Ze względu na niechęć brytyjskich mediów i ciągłą krytykę, para wyprowadziła się na początku tego roku z Wielkiej Brytanii do Kanady. Tam jednak również nie znaleźli szczęścia i teraz mieszkają w USA. Nie mają stałego źródła dochodów i poświęcają się działalności charytatywnej, jednak równocześnie Meghan myśli podobno o powrocie do zawodu.

Wiadomo, że Meghan nigdy nie zrobiła spektakularnej kariery aktorskiej. Jej najbardziej znaną rolą jest ta z serialu Suits. Teraz ma nadzieję, że obecna pozycja pomoże jej w zdobywaniu lepszych ról u boku najpopularniejszych aktorów Hollywood.

Magazyn New Idea donosi, że ze względu na to od dłuższego czasu zabiega o spotkanie z Bradem Pittem i robi wszystko, by go poznać. Ich informator ujawnia, że dręczyła telefonami jego asystentów. Podobno jest zdeterminowana, by osiągnąć cel: „Chce zagrać w filmie z Pittem i zrobi wszystko, by do tego doszło. Przez pewien czas nękała jego asystentów. Gdy to nie pomogło, błagała George’a Clooneya, z którym się przyjaźni, by zorganizował dla nich profesjonalną kolację, w trakcie której mogłaby przedstawić swoje pomysły”.

Takie zachowanie nie spodobało się Jennifer Aniston, która jest blisko byłego męża i rzekomo ponownie się z nim spotyka. Nie chce, by księżna przebywała się w jego otoczeniu i wolałaby, by nigdy się nie poznali.

Myślicie, że rzeczywiście się nie lubią?  

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.