Anna Wendzikowska rozstała się z partnerem Jane Bazylem. Kulisty rozstania pary
Fot. Instagram @annawendzikowska
Z ŻYCIA GWIAZD

Dlaczego Anna Wendzikowska rozstała się  z partnerem? „Trzeba było zejść trochę na ziemię”

Magazyn ujawnia szokujące szczegóły!

Gabriela Czernecka 18 grudnia 2018 08:59
Anna Wendzikowska rozstała się z partnerem Jane Bazylem. Kulisty rozstania pary
Fot. Instagram @annawendzikowska

Dlaczego Anna Wendzikowska rozstała się z partnerem? Niedawno po raz drugi została mamą. I choć spodziewano się, że ma przed sobą wspaniały czas, który spędzi z ukochanym i córkami Kornelią i nowo narodzoną Antosią, życie napisało inny scenariusz. Wkrótce po porodzie dziennikarka Dzień Dobry TVN rozstała się z Janem Bazylem. Na jaw wychodzą kolejne informacje na temat rozpadu ich relacji. Poznajcie szczegóły.

Dlaczego Anna Wendzikowska rozstała się z partnerem?

Anna Wendzikowska i Jan Bazyl byli parą przez prawie dwa lata. Jak podaje Party,  para już wcześniej był razem, teraz po raz drugi próbowali stworzyć rodzinę. Tym razem zrobiło się poważniej, bo dziennikarka Dzień Dobry TVN zaszła w ciążę. Para wyglądała na zgraną. Wspólnie realizowali swoją pasję, jaką było podróżowanie. Niestety ich związek szybko zaczął przechodzić kryzys. 

Według znajomych Anny Wendzikowskiej, jej partner miał opuścić mieszkanie pod koniec listopada. „Janek po prostu wyszedł z domu. A następnego dnia wrócił po rzeczy. Ania jest zdruzgotana i załamana. Płacze, jak o tym mówi. Sytuację przeżywa też jej starsza córka, Kornelka, która bardzo się z nim zżyła. Mała po prostu za nim tęskni”, zdradza kulisy rozstania w Super Expressie znajoma gwiazdy. 

Jak podaje Party: „Wszystko układało się pomyślnie, kiedy wspólnie podróżowali po świecie i czerpali z tego razem przyjemność. Kiedy Ania zaszła w ciążę, trzeba było zejść trochę na ziemię i wtedy ich drogi zaczęły się rozchodzić”.

Niestety w tej sytuacji największymi poszkodowanymi, jak to zwykle bywa przy rozstaniu, są córki Ani Wendzikowskiej. Antosia jest jeszcze zbyt mała by odczuć taką stratę, ale dla starszej córki Ani Wendzikowskiej, Kornelii, okazało się być ciosem. „Kornelka polubiła Janka, przywiązała się do niego i teraz nie rozumie, co się dzieje”, podaje Party. Dwutygodnik podaje także, że partner Wendzikowskiej zawiódł ją jeszcze przed porodem, gdy miała operację oczu. Podobno mogła wówczas liczyć tylko na siebie.

„Najwyraźniej przerosło go ojcostwo: nieprzespane noce, płaczące dziecko, które ma kolki, i natłok obowiązków związanych z opieką nad noworodkiem”, podkreśla znajoma dziennikarki w rozmowie z Super Expressem. Na szczęście w tym trudnym czasie Ania Wendzikowska może liczyć na rodzinę i przyjaciół. 

Anna Wendzikowska z córką
Fot. Instagram

Anna Wendzikowska rozstała się z partnerem Jane Bazylem. Kulisty rozstania pary
Fot. Instagram @annawendzikowska

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA w rozmowie o rzeczach fundamentalnych: rodzinie, miłości, szczerości, odwadze, dobroci, wyrozumiałości i wolności wyboru. JACEK ROZENEK: jak podniósł się po udarze, dlaczego mówi, że żyje „na potrójnym haju”, i dlaczego nie wierzy już w miłość? ANNA WYSZKONI po pięciu latach przerwy wraca z nową płytą. Nam opowiada, co się z nią wtedy działo. WOJCIECH MANN mówi: „Nie uważam, żebym był nietuzinkowy. Po prostu mi się trochę udało, że trafiłem do radia…”.