Avicii i czeska modelka Tereza Kačerová
Fot. Instagram @terezakacerova
O TYM JEST GŁOŚNO

„Przestańcie obwiniać mnie o jego śmierć!”. Dziewczyna DJ-a Avicii w ogniu krytyki!

Fani muzyka są dla niej bezlitośni…

Olga Figaszewska 11 maja 2018 07:30
Avicii i czeska modelka Tereza Kačerová
Fot. Instagram @terezakacerova

Odejście Tima Berglinga wstrząsnęło milionami jego fanów. DJ Avicii popełnił samobójstwo. Miał zaledwie 28 lat. Niedawno media dotarły do szczegółowego raportu, który ujawnił, że Avicii okaleczył się stłuczoną butelką po winie i szybko stracił dużą ilość krwi, co było bezpośrednią przyczyną zgonu. Jego życie prywatne dla wielu było tajemnicą. Dopiero po jego śmierci wyszło na jaw, że od dłuższego czasu był w związku z Terezą Kacerovą. Ukrywał to przed całym światem. „Najjaśniejsze gwiazdy wypalają się najszybciej”, napisała po jego śmierci ukochana. Kobieta od tygodni walczy z hejtem ze strony fanów Aviciego. Co jej zarzucają? Kobieta wydała oświadczenie. 

Tereza Kacerova jest winna śmierci Aviciego?! 

Dziewczna DJ'a Aviciego mierzy się nie tylko z bólem po stracie ukochanego. Od dłuższego czasu spływa na nią fala hejtu. NIektózy internauci twierdzą, że przyłożyła się do śmierci muzyka. Czeska modelka postanowiła wydać w tej sprawie oświadczenie. 

„Piszecie do mnie, że wykorzystałam Tima dla sławy i pieniędzy. To jest najgorszy moment mojego życia, jestem pochłonięta smutkiem nie do opisania. W nocy budzą mnie ataki paniki, nie pamiętam dnia, kiedy nie wypiłam piwa przed umyciem zębów rano. Muszę ciągle tłumaczyć Luce, dlaczego Tim patrzy teraz na niego z nieba, ale już nigdy nie będzie się z nim mógł spotkać.

A od was dostaje mnóstwo przykrych wiadomości. Piszecie, że Tim popełnił samobójstwo, bo miał mnie dość. Powinniście wstydzić tego, jak bardzo okrutni jesteście. Myślicie, że to, co piszecie pomaga mi radzić sobie z bólem, który czuję? Myślicie, że nie wracam się do każdej naszej rozmowy, każdej kłótni, każdego razu, kiedy byłam dla niego s*ką i nie zastanawiam się, czy gdybym nie zachowała się inaczej, Tim nadal by tu był?

Myślicie, że serce nie krwawi mi się za każdym razem, kiedy widzę starszego pana i myślę, że Tim nigdy nie dożyje takiego wieku? Naprawdę myślicie, że te wasze wiadomości pomogą Timowi, że Tim by tego chciał? Nawet nie macie prawa nazywać go po imieniu, o ile mi wiadomo, nie znał osobiście żadnego z was. Dla was to Avicii, dla mnie Tim”, napisała.

Kim jest Tereza Kacerova?

Tereza Kačerová to czeska modelka. Nie wiadomo, jak długo trwał ich związek, ale dziewczyna zamieściła na Instagramie nie tylko pełen czułości, smutku i wspomnień list, ale również serię zdjęć, które stanowią intymny zapis ich relacji, m.in. z pierwszej randki i te, na których muzyk pozuje z jej synkiem z poprzedniego związku, Lucasem. W serii postów wyznała, że zmarły 20 kwietnia DJ Avicii spędzał z nim dużo czasu i udało im się nawiązać bliską relację. Byli m.in. fanami serii filmów o Harrym Potterze i uwielbiali spędzać czas w domowym zaciszu.  

Avicii
Fot. East News

Avicii był w sekretnym związku z modelką Terezą Kacerovą. Kim jest
Fot. Instagram @terezakacerova

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…