Książę Harry, księżna Meghan
Fot. Getty Images
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

To koniec marzeń Meghan! Nie pomogły nawet znajomości księcia Harry'ego...

Co dalej z jej karierą?

Olga Figaszewska 4 marca 2020 19:51
Książę Harry, księżna Meghan
Fot. Getty Images

Miał być wielki powrót na ekrany... Meghan na razie będzie musiała pogodzić się z porażką. Na początku stycznia media obiegła informacja o kontrakcie, który miał przynieść Meghan spory zysk. Po odejściu z brytyjskiej rodziny królewskiej para zamierza rozpocząć normalne życie z dala od dworu. Dlatego zależało im na uzyskaniu finansowej niezależności. Tymczasem nad zakochanymi zbierają się czarne chmury. Najpierw królowa zabroniła wnukowi używania nazwy Sussex Royal do prowadzenia własnego biznesu, a teraz Disney nie zamierza kontynuować współpracy z Meghan. Dlaczego?

To koniec kariery księżnej?

Mówiło się, że Meghan pod koniec 2019 roku podpisała kontrakt z Disneyem. Miała związać się z dubbingiem i była to przede wszystkim zasługa księcia Harry’ego, który wstawił się za ukochaną, wykorzystując swoje kontakty. Tymczasem cała kwota honorarium aktorki miała być przeznaczona na organizację charytatywną. Okazało się, że Meghan najbardziej zależy na tym, by znów wrócić na ekran.

Agent próbował wywalczyć dla byłej księżnej angaż w jednej z produkcji o superbohaterach. Meghan wiązała z tym duże nadzieje. Jej kariera w końcu mogłaby się rozwinąć. Pojawiłby się kolejne propozycje udziału w kampaniach reklamowych czy nowych ról.

Niestety dla Disneya rosnące zainteresowanie wokół żony księcia Harry’ego i ich wystąpienie z rodziny królewskiej nie wróżą niczego dobrego. Uznano, że wywołuje zbyt duże kontrowersje, by mogła się związać na stałe z korporacją.

„Meghan potrzebuje Disneya bardziej niż Disney Meghan. To kontrowersyjna postać”, cytuje słowa jednego z producentów Disneya portal Daily Mail. Wygląda na to, że o powrocie do aktorstwa Meghan może tylko pomarzyć...  

Księżna Meghan, książę Harry
Fot. Getty Images

Meghan Markle, płaszcz
Fot. East News

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.