Demi Lovato
Fot. Getty Images
O TYM JEST GŁOŚNO

Demi Lovato miała romans z dilerem narkotyków. To przez niego wróciła do nałogu?!

Nieznane dotąd fakty wychodzą na jaw...

Rafał Kowalski 16 sierpnia 2018 08:56
Demi Lovato
Fot. Getty Images

Ponad dwa tygodnie temu Demi Lovato walczyła o życie w szpitalu w Los Angeles. Wokalistka, która od około 8 lat uzależniona jest od narkotyków, po raz kolejny wróciła do nałogu. Do tej pory, mówiło się o tym, że piosenkarka przedawkowała heroinę, jednak nowe dowody w sprawie obalają tę teorię. Ponadto okazuje się, że artystka trafiła do kliniki przez dilera, z którym… łączył ją romans!

Romans Demi Lovato z dilerem. Kim jest Brandon Johnson?

Jak podaje portal TMZ, policja wciąż bada skąd piosenkarka miała w swojej posiadłości silnie uzależniające substancje. Najważniejszym podejrzanym w sprawie na tę chwilę jest Brandon Johnson, diler którego nazwisko nie pojawiało się dotąd w kontekście wokalistki. Mimo wszystko, Johnson jest funkcjonariuszom bardzo dobrze znany. W tym roku aresztowany był już dwukrotnie – w marcu i w czerwcu. W jego domu znaleziono duże ilości broni i narkotyków.

Jedną z klientem Johnsona miała być Demi Lovato. Według informatora serwisu TMZ, wokalistka zaopatrywała się u niego w narkotyki od kwietnia. Podobno mężczyzna opowiadał znajomym, że jego i Demi łączy „romantyczny związek”. 24 lipca nad ranem piosenkarka miała wysłać dilerowi smsa, w którym prosiła o odwiedzenie jej w willi. Johnson przywiózł gwieździe narkotyk zawinięty w folię aluminiową. Specjaliści ustalili, że substancja, którą przedawkowała gwiazda to oksykodon – mocny lek przeciwbólowy –zmieszany z fentylanem. To silnie uzależniająca substancja, w działaniu mocniejsza od morfiny, która była przyczyną śmierci Prince’a. Brandon Johnson został już przesłuchany przez policję, ale nie przyznaje się do winy. Co więcej zeznał, że nie jest dilerem…

Jak czuje się Demi Lovato po wyjściu ze szpitala?

Fani piosenkarki mogą być jednak spokojni o jej stan zdrowia. Gwiazda czuje się coraz lepiej. Po 2 tygodniach spędzonych w klinice, Demi przemieściła się do Chicago, gdzie pod okiem specjalisty zaczęła kilkumiesięczną terapię. Gdy ta zakończy się powodzeniem, znów zobaczymy piosenkarkę na scenie.

Mamy nadzieję, że wokalistka ma dużą motywację, by skończyć z nałogiem raz na zawsze. Jej wielbiciele już nie mogą doczekać się jej muzycznego powrotu oraz informacji, że największy koszmar już za nią… Trzymamy kciuki za powodzenie terapii!  

Demi Lovato w długiej kreacji na czerwonym dywanie
Fot. Ons.pl

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANNA I TOMASZ SEKIELSCY – znany dziennikarz mówi o żonie, że jest jak… „żona mafiozo”. Dlaczego? BERENICE MARLOHE – kim by została, gdyby nie rola dziewczyny Bonda? MEGHAN i HARRY w osobistej krucjacie przeciwko brytyjskiej monarchii. REMIGIUSZ MRÓZ o tym, jak zarobił pierwszy milion, gdzie szuka natchnienia i o końcu miłości.