Demi Lovato, heroina
Fot. Instagram @ddlovato
O TYM SIĘ MÓWI

Demi Lovato cudem przeżyła! Jeszcze moment i byłoby za późno

Jakie były konsekwencje jej nałogu?

Aleksandra Andrzejak 18 lutego 2021 12:57
Demi Lovato, heroina
Fot. Instagram @ddlovato

Demi Lovato przygotowuje się do premiery dokumentu Dancing with the Devil. W filmie zostaną ujawnione kulisy jej walki z nałogiem. Uratowała ją asystentka, która znalazła Demi nieprzytomną na zakrwawionej poduszce. Jeszcze chwile i byłoby za późno.

Początki kariery Demi Lovato

Demi Lovato zasłynęła główną rolą w serialu Disney Channel Słoneczna Sonny. Fani ją pokochali. Zagrała także w filmach Camp Rock i Program ochrony księżniczek tej samej produkcji. Zasiadała w fotelu jurorskim w drugim i trzecim sezonie amerykańskiej edycji programu X Factor. Aktorka i piosenkarka ma na swoim koncie sześć albumów studyjnych. Każdy z nich uzyskał status multiplatynowej płyty według RIAA. Demi obecnie pracuje nad siódmą płytą, a także dokumentem Dancing with the Devil, w którym zdradzi szczegóły swojej walki z narkotykowym nałogiem.

demi lovato uzalezniona od narkotykow
Fot. Kirk McKoy/East News

Demi Lovato - uzależnienie od narkotyków

Demi Lovato - idolka nastolatków, w 2018 roku trafiła do szpitala po przedawkowaniu narkotyków. Piosenkarkę znalazła asystentka. Demi była zakrwawiona i nieprzytomna. Po odzyskaniu przytomności, przez dwa tygodnie miała objawy po odstawieniu narkotyków. Męczyły ją nudności i wysoka gorączka. Wystraszona swoim stanem Demi udała się na odwyk i obiecała, że to koniec jej uzależnienia. „Miałam trzy udary. Miałam atak serca. Lekarze powiedzieli mi, że 5-10 minut i byłoby za późno. (...) Doszło do uszkodzenia mózgu i efekty tego odczuwam do dziś. Nie prowadzę samochodu, bo mam puste pola w zasięgu wzroku. Przez długi czas nie mogłam nawet czytać. Jak już mi się udało cokolwiek przeczytać, to był to dla mnie ważny moment, bo dwa miesiące po fakcie wszystko wciąż było rozmyte” - wspomina aktorka.

Fot. East News

Film o nałogu Demi Lovato

Do sieci właśnie trafił zwiastun filmu dokumentalnego Dancing with the Devil, w którym Demi Lovato opowiada o swoim uzależnieniu i przedawkowaniu. Aktorka zapewnia, że poniosła wystarczające konsekwencje za swój nałóg i nie pozwoli, aby sytuacja się powtórzyła. „Musiałam ponieść konsekwencje i to one są dla mnie przestrogą przed tym, co może się stać, jeśli znowu stracę kontrolę. Jestem wdzięczna za te wspomnienia. Przekroczyłam wtedy granicę bardziej niż kiedykolwiek” - wyznała Demi. Niektóre aspekty uzależnienia Lovato wciąż pozostają tajemnicę. Nikt z grona piosenkarki nie potwierdził oficjalnie, że przyczyną jej hospitalizacji było przedawkowanie heroiny.

demi lovato przedawkowala heroine
Fot. Face to face/East News

Czy w filmie znajdziemy odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące tamtej pamiętnej nocy? 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?