O TYM JEST GŁOŚNO

Dominika Gwit ujawnia nieznane dotąd szczegóły swojego związku!

Jak wyglądały zaręczyny?

Gabriela Czernecka 7 września 2018 14:55

Już w niedzielę 9 września w programie Krzysztofa Ibisza Demakijaż, Dominika Gwit opowie o swej miłości, romantycznych zaręczynach i bajecznym ślubie. Aktorka niedawno stanęła na ślubnym kobiercu i dziś chętnie dzieli się z internautami swoim szczęściem. Jeszcze rok temu niewielu wiedziało, że Dominika Gwit jest zakochana, a tymczasem dziś gwiazda jest już po ślubie! Aktorka ujawnia nieznane dotąd szczegóły swojego związku. 

Jak wyglądały zaręczyny Dominiki Gwit?

Dominika Gwit w programie Krzysztofa Ibisza Demakijaż opowiedziała m.in. o tym, jak poznała swojego partnera. Przypomnijmy, kim jest mąż Dominiki Gwit. Wojciech Dunaszewski jest montażystą TVN. Para poznała się ponad dwa lata temu na jednej z premier w teatrze. Wówczas Wojtek podszedł do niej, pogratulował występu i... zaczęli rozmawiać. Szybko połączyło ich coś więcej niż przyjaźń.

Jak przyznała w VIVIE! Dominika Gwit, nie tylko ona ma za sobą spektakularną metamorfozę. Jej partner schudł kiedyś 50 kilogramów: „Poznaliśmy się, kiedy już wróciłam do dawnej figury i ta cała historia była dawną za mną. On też schudł 50 kilo. Dziś biega maratony. Rozumie mnie. Zresztą to nie jest tak, że ja byłam sama całe życie, ale tak zakochana wcześniej nie byłam”, mówi, po czym dodaje: „Jestem z mężczyzną, który kocha mnie dlatego, że taka jestem, bo uwielbia takie dziewczyny jak ja”.  

Para zareczyła się w czerwcu ubiegłego roku. Od kilku tygodni jest już po ślubie, ale dopiero dziś w rozmowie z Krzysztofem Ibiszem Dominika Gwit opowiedziała, jak wyglądał dzień zaręczyn. „To był dzień moich urodzin. Miała być wieczorem uroczysta kolacja, ale Wojtek był tak zestresowany, że do tej kolacji nie doczekał i po prostu w trakcie dnia na środku salonu wręczył mi prezent urodzinowy, potem klęknął, zorientowałam się, co się dzieje i wiem tylko, że on mówił, ja ryczałam i wiedziałam tylko, że trzeba powiedzieć tak”, zdradza. 

Teraz para jest już na ślubie. Czy teraz pora na dziecko? Dominika Gwit na to pytanie odpowie w najbliższą niedzielę o 15:00 na antenie Polsat Cafe, choć wszystko wskazuje na to, że niebawem jej rodzina się powiększy. „Teraz teściowe czekają na wnuki. A oni się przed tym nie bronią", zdradził znajomy pary dla Na Żywo. Życzymy więc parze wszystkiego, co najlepsze i czekamy na tę wspaniałą wiadomość!  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARTYNA WOJCIECHOWSKA z odważnym przesłaniem dla kobiet: „Jestem wystarczająca!”. Marzyciel pragmatyk - CEZARY PAZURA w obiektywie żony Edyty. RENATA GABRYJELSKA supermodelka lat 90 o ucieczce z show-biznesu i nowym życiu. Odkrywamy sekrety mistrzyni, czyli jaka naprawdę jest IGA ŚWIĄTEK i kto stoi za jej sukcesem oraz sprawdzamy, dlaczego WIRUS to największy wróg ludzkości.