Dawid Kwiatkowski, Agnieszka Kwiatkowska
Fot. Fot. Bartosz Krupa/East News.
O NIM JEST GŁOŚNO

Mama Dawida Kwiatkowskiego skoczy na bungee przed kamerami?

Zdjęcia do nowego programu już ruszyły!

Weronika Kostyra 8 grudnia 2018 13:45
Dawid Kwiatkowski, Agnieszka Kwiatkowska
Fot. Fot. Bartosz Krupa/East News.

Dawid Kwiatkowski opowiedział niedawno o poruszającej relacji łączącej go z mamą. Rodzice muzyka stoczyli walkę z chorobą alkoholową i udało im się! Rodzina zapowiedziała, że zamierza nadrobić stracony czas i dotrzymuje słowa. Dawid Kwiatkowski wspólnie wystąpi razem z mamą w nowym ekscytującym programie telewizyjnym. Jest to nowe show w Polsce wzorowane na 50 Ways to Kill Your Mammy. Na czym polega program?

Dawid Kwiatkowski wystąpi z mamą w telewizyjnym show

Jak podały Wirtualne Media w nowym programie stacji TVN biorą udział gwiazdy ze swoimi mamami. Mamy będą musiały wykonywać trudne zadania wymyślone przez swoje dzieci. Zdjęcia do odcinka Dawida Kwiatkowskiego i jego mamy podobno już się rozpoczęły. „Ekipa telewizyjna i uczestnicy polecieli do Republiki Południowej Afryki”, czytamy na portalu Wirtualne Media.

Poza nimi wystąpić mają inne gwiazdy, każdym odcinku inna będzie testować odwagę swojej matki. W oryginalnej wersji programu wyzwania przed jakimi je stawiano to między innymi skok na bungee, nurkowanie, jazda na strusiu czy pilotowanie samolotu.

Nie wiadomo jeszcze jakie inne pary wystąpią w programie 50 Ways to Kill Your Mammy, jaki będzie jego polski tytuł oraz kiedy zobaczymy go na antenie. Jesteście ciekawi? 

Dawid Kwiatkowski, Viva! maj 2016
Fot. Adam Pluciński/MOVE

Dawid Kwiatkowski, Viva! maj 2016
Fot. Adam Pluciński/MOVE

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?