URODZINY GWIAZD

Idol nastolatek, juror The Voice of Kids... Dawid Kwiatkowski świętuje 22. urodziny! 

„Ściemniają. Sława jest fajna”

Olga Figaszewska 1 stycznia 2019 18:45

Juror The Voice of Kids, idol nastolatek. Dawid Kwiatkowski obchodzi dziś 22 urodziny! W wywiadzie dla Vivy! z 2016 roku zdradził, czy lubi być sławny: „Są plusy i minusy. Ale lepiej być sławnym”. A o tych, którzy twierdzą, że od sławy wolą artystyczne spełnienie powiedział. „Ściemniają. Sława jest fajna”. Zaledwie 22-latek - ma już tysiące fanów i na koncie tysiące za setki tysięcy sprzedanych płyt. Idol nastolatek. Młodszy brat znanego we Francji Michała Kwiatkowskiego. Dzięki bratu Michał zaczął śpiewać, jednak już na samym początku musiał je porzucić, ze względu na zdrowie. Na rynku muzycznym zasłynął dwa lata temu. 

Dawid Kwiatkowski idol nastolatek

Zaledwie 22-latek - ma już tysiące fanów i na koncie tysiące za setki tysięcy sprzedanych płyt. Idol nastolatek. Młodszy brat znanego we Francji Michała Kwiatkowskiego. Dzięki bratu Michał zaczął śpiewać, jednak już na samym początku musiał je porzucić, ze względu na zdrowie. Na rynku muzycznym zasłynął dwa lata temu. Jego pierwszy album stał się złoty na trzy tygodnie przed premierą.

Ogromną popularność przyniósł mu również udział w „Tańcu z Gwiazdami”. Jest laureatem Europejskiej Nagrody Muzycznej MTV dla najlepszego polskiego i europejskiego wykonawcy. Czy jest zbuntowany? Nam wyznał, że był buntownikiem, ale te czasy ma już za sobą. Po tych szaleństwach został mu… tatuaż. Taki sam ma Rihanna.

Czy Dawid Kwiatkowski marzy o karierze międzynarodowej? „Gdyby się zdarzyła, brałbym. Ale nie jest to coś, o czym myślę”, powiedział wokalista w VIVIE!. Jednak już zaistniał na rynku międzynarodowym. 

„Ostatnio w Glasgow na Gali MTV reprezentowałem Europę Wschodnią. Grali tam Ozzy Osbourne, Alicia Keys. Stadion, 20 tysięcy ludzi, a na telebimach ja. To najwspanialsze momenty, jakie przeżyłem w życiu. Ze wzruszenia płakałem”, wyznał. I dodał, że często zdarza mu się płakać: „Na scenie praktycznie na każdym koncercie, ale to dlatego, że jestem wdzięczny za to, co widzę. Za ludzi, którzy stoją przede mną i śpiewają moje teksty. To jest wspaniałe”. 

Jak się zdobywa sławę w małym mieście? Czy Dawida Kwiatkowskiego spotyka dużo hejtu? Co powiedział nam o fankach? Zapraszamy do naszej galerii, a artyście życzymy wszystkiego, co najlepsze!  

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.