David Beckham
Fot. instagram@DavidBeckham
O TYM SIĘ MÓWI

David Beckham w ogniu krytyki! „Tak całuje się żonę, a nie córkę” 

Internauci są zbulwersowani

Monika Katarzyna Krupska 28 listopada 2018 15:00
David Beckham
Fot. instagram@DavidBeckham

Najmłodsza pociecha Davida i Victorii Beckhamów bez dwóch zdań jest oczkiem w głowie małżeństwa. Siedmiolatka jest długo wyczekiwaną córką pary. David i Victoria niejednokrotnie udowodnili, że lubią dziewczynkę rozpieszczać. Tym razem nie o drogie prezenty chodzi, a o najnowsze zdjęcie, jakie sportowiec wrzucił do sieci. Fotografia z Harper oburzyła internautów. Dlaczego?

David Beckham całuje się z córką

David Beckham na Instagramie udostępnił zdjęcie z wypadu na łyżwy z córką. „Święta idą. Chodźmy pojeździć na łyżwach”, podpisał zdjęcie z Harper, na którym daje jej buziaka w usta. Zdjęcie mocno podzieliło internautów. Fani zaczęli zarzucać Davidowi, że tak całuje się z żoną, a nie z córką! 

„Jak możesz całować małą dziewczynkę w usta?”, pytał jeden z użytkowników, podczas gdy drugi mu wtórował: „To nie jest odpowiednie. Nie w usta. Policzek jest OK”, czytamy. „Tak całuję się żonę, a nie córkę”, dodaje kolejna osoba.

Nie wszystkie komentarze były krytykujące. „Nie ma nic złego w pokazaniu pocałunku lub przytulenia”, „Ludzie nie uznaliby tego za dziwne, gdyby mama całowała córkę lub syna w usta, ale jeśli robi to tata to już jest dziwne? To jest śmieszne! Całuję moją córkę w usta cały czas, czy to jest dziwne. Wydaje mi się, że nie”, brzmiały komentarze. „To jest piękne zdjęcie. Każdy kto widzi tu coś niestosownego, to ma jakąś wadę oczu”, dodał kolejny użytkownik. 

Zobaczcie zdjęcie, o którym mówimy. Czy David powinien całować tak swoją córkę? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Christmas is coming 🎅🏼 Let’s go skate ♥️

Post udostępniony przez David Beckham (@davidbeckham)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

I mean come on how cute are these 2 😍😍♥️♥️ @brooklynbeckham #HarperSeven photo credit DAD 📷

Post udostępniony przez David Beckham (@davidbeckham)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDA GESSLER o tym, jak mała Nena – „wnuczka jak z bajki”, córka Lary, odmieniła jej życie. Skandalistka PARIS HILTON – seksnagrania, narkotykowe i alkoholowe ekscesy, liczni kochankowie i… czwarte zaręczyny. ANDRZEJ KOSMALA o KRZYSZTOFIE KRAWCZYKU: „Był wojownikiem i walczył do końca”, mówi najbliższy przyjaciel i menedżer zmarłego artysty. EWELINA WOJDYŁO I JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI – „Niebezpiecznie oczytana polonistka” i autor kultowej powieści „Samotność w sieci” zdradzają kulisy swojej miłości. W cyklu EXTRA: Wizjoner street artu, antyartysta, którego prace kosztują krocie, niczym współczesny Zorro zawładnął zbiorową wyobraźnią. Jednym słowem BANKSY.