O NIM SIĘ MÓWI

David Beckham został skazany przez brytyjski wymiar sprawiedliwości!

Czym zawinił?

Olga Figaszewska 10 maja 2019 12:41
David Beckham i Victoria Beckham przechodzą poważny kryzys w małżeństwie?!
Fot. Getty Images

Brawurowa jazda będzie dla niego kosztowna… David Beckham stracił prawo jazdy! Piłkarz otrzymał sześć punktów karnych. Według prawa przez pół roku nie będzie mógł prowadzić samochodu i będzie musiał zapłacić grzywnę w wysokości 750 funtów… Wszystko za korzystanie z telefonu podczas jazdy!

David Beckham stracił prawo jazdy

Do sytuacji doszło w listopadzie ubiegłego roku. Wtedy przechodnie dostrzegli, że znany piłkarz kieruje Bentleyem w centrum Londynu i rozmawia przez telefon. Sprawa trafiła do sądu. David Beckham przyznał się do zarzucanych mu czynów. Niedawno odbył się proces przeciwko piłkarzowi. W efekcie mąż Victorii stracił prawo jazdy na pół roku, zapłaci wysoką grzywnę, a także poniesie koszty sądowe (100 funtów).

Okazuje się, że David Beckham kolejny raz wchodzi w konflikt z prawem. Poprzednim razem został zatrzymany za zbyt szybką jazdę. Udało mu się uniknąć kary. Z kolei 29 lat temu o mały włos znów nie stracił dokumentu za przekroczenie prędkości o 26 km/h. Podobno uciekał wtedy przed paparazzi.

Czy ostatnie wydarzenia potraktuje jako nauczkę i wyciągnie z nich wnioski?  

David Beckham
Fot. Getty Images

David Beckham
Fot. EastNews/Biotherm Homme/Splash

Wideo

Dziś wypada 3. rocznica ich ślubu. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Joanna Krupa w oczekiwaniu na córeczkę zdradza tajemnice nowego życia we troje. Anna Puślecka mówi wprost, że nie podda się chorobie, a Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel opowiadają nam o pokonywaniu trudności, 14 wspólnych latach i nowych wyzwaniach