David Beckham i Victoria Beckham przechodzą poważny kryzys w małżeństwie?!
Fot. Getty Images
O NIM SIĘ MÓWI

David Beckham został skazany przez brytyjski wymiar sprawiedliwości!

Czym zawinił?

Olga Figaszewska 10 maja 2019 12:41
David Beckham i Victoria Beckham przechodzą poważny kryzys w małżeństwie?!
Fot. Getty Images

Brawurowa jazda będzie dla niego kosztowna… David Beckham stracił prawo jazdy! Piłkarz otrzymał sześć punktów karnych. Według prawa przez pół roku nie będzie mógł prowadzić samochodu i będzie musiał zapłacić grzywnę w wysokości 750 funtów… Wszystko za korzystanie z telefonu podczas jazdy!

David Beckham stracił prawo jazdy

Do sytuacji doszło w listopadzie ubiegłego roku. Wtedy przechodnie dostrzegli, że znany piłkarz kieruje Bentleyem w centrum Londynu i rozmawia przez telefon. Sprawa trafiła do sądu. David Beckham przyznał się do zarzucanych mu czynów. Niedawno odbył się proces przeciwko piłkarzowi. W efekcie mąż Victorii stracił prawo jazdy na pół roku, zapłaci wysoką grzywnę, a także poniesie koszty sądowe (100 funtów).

Okazuje się, że David Beckham kolejny raz wchodzi w konflikt z prawem. Poprzednim razem został zatrzymany za zbyt szybką jazdę. Udało mu się uniknąć kary. Z kolei 29 lat temu o mały włos znów nie stracił dokumentu za przekroczenie prędkości o 26 km/h. Podobno uciekał wtedy przed paparazzi.

Czy ostatnie wydarzenia potraktuje jako nauczkę i wyciągnie z nich wnioski?  

David Beckham
Fot. Getty Images

David Beckham
Fot. EastNews/Biotherm Homme/Splash

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?