David Beckham
Fot. instagram@DavidBeckham
Z ŻYCIA GWIAZD

David Beckham w ogniu krytyki. Najnowsze zdjęcie piłkarza z córką nie spodobało się internautom

Przesadził?

Ksenia Krasko 23 października 2020 07:59
David Beckham
Fot. instagram@DavidBeckham

Victoria i David Beckham uchodzą za jedną z najmocniejszych i najbardziej dobranych par w show biznesie. Są małżeństwem od ponad dwudziestu lat i wychowują razem czwórkę dzieci – synów Brooklyna, Romeo i Cruza, oraz córkę Harper. Nie jest tajemnicą, że 9-latka jest „córeczką tatusia”, ale najnowsze zdjęcie słynnego piłkarza z pociechą wywołało wiele kontrowersji. Internauci zarzucają mu, że takie ujęcia są nie na miejscu... Słusznie?

David Beckham skrytykowany za pocałowanie córki w usta

W sieci od kilku dni toczy się dyskusja o fotografii, która pojawiła się na Instagramie słynnej Posh Spice. Część rodziny Beckhamów – Victoria, David i Harper – spędzała wspólnie czas na ekologicznej farmie, zbierając warzywa i tworząc jesienne wianki. Projektantka udostępniła onserwatorom urocze rodzinne zdjęcia z tego dnia, a na jednym z nich uwieczniła męża i córkę.

Ujęcie, na którym piłkarz całuje Harper w usta, sprowokowało lawinę komentarzy. „Kocham swoją rodzinę, ale nigdy nie rozumiałem, jak rodzice mogą całować dzieci w usta”, „Proszę, nie róbcie tego!”, „Dlaczego on całuje ją w usta? Zawsze czuję się nieswojo, kiedy widzę takie rzeczy”, „Całowanie w usta to intymny akt kochanków, a nie rodziców i dzieci”, krytykują Davida Beckhama niezadowoleni internauci.

Inni wskazują, że tak zażyła relacja między ojcem i córką nie jest niczym złym. „Dziękuję za pokazanie, że to zupełnie normalne i słuszne zachowanie”, „Zawsze całuje swoje dzieci w usta i nie mam z tym problemu, one też nie. To słodki i niewinny gest”, „Robię to samo, bo to są moje dzieci i kocham je”, tłumaczą.

To nie pierwszy raz, kiedy Beckham jest krytykowany za tego typu zdjęcia. Już kilka lat temu sportowiec przyznał, że jest „bardzo przywiązany do swojej rodziny” i okazuje w ten sposób miłość. Podczas jednej z rozmów stwierdził, że całuje wszystkie swoje dzieci, z wyjątkiem najstarszego syna. „Brooklyn ma 18 lat, więc może uznać, że to trochę dziwne”, wyjaśnił wtedy żartobliwie.

Uważacie, że internauci słusznie krytykują piłkarza? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

The best daddy💕 @davidbeckham #HarperSeven X

Post udostępniony przez Victoria Beckham (@victoriabeckham)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

We had a visitor in the night ♥️ #HarperSeven ♥️ @victoriabeckham

Post udostępniony przez David Beckham (@davidbeckham)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez David Beckham (@davidbeckham)

David Beckham z córką Harper
Fot. Instagram @davidbeckham

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA WERNER I MICHAŁ KOŁODZIEJCZYK Dziennikarka TVN i dyrektor redakcji Canal+ Sport. Dziennikarskie DNA połączyli, pisząc razem książkę. A wcześniej... zakochali się w sobie. WOJOWNICZKI Marsz na Wersal, „długi piątek” w Islandii, protesty w wyniku zaostrzenia prawa aborcyjnego w Polsce… Kobiety od zawsze musiały walczyć o swoje prawa. EWA WACHOWICZ – zaskakujący bilans 50-latki. PIOTR MACHALICA o dorastaniu, życiowych rebeliach, miłości i wolności. W cyklu EXTRA Słynny fotograf – Steve McCurry uchwycił w obiektywie niezwykłe relacje między zwierzętami a ludźmi.