David Beckham
Fot. instagram@DavidBeckham
O TYM SIĘ MÓWI

Zachowanie Davida Beckhama wywołało prawdziwą burzę w sieci!

Chodzi o zdjęcie z córeczką

Olga Figaszewska 1 lipca 2019 15:55
David Beckham
Fot. instagram@DavidBeckham

Zachowanie Davida Beckhama znów wywołało kontrowersje. Świat obiegły zdjęcia, na których piłkarz całuje swoją córeczkę... w usta. I nie wydarzyło się to po raz pierwszy! Czy to burzy jego nieskazitelny wizerunek w oczach fanów?  

Dawid Beckham o swojej relacji z córką

Idealny mąż i ojciec. David i Victoria Beckhamowie uważani są za jedno z najtrwalszych związków show-biznesu. Doczekali się czwórki dzieci, które są dla ich całym światem.Sportowiec poświęca swoim pociechom wiele uwagi. W ramach budowania relacji i zacieśniania więzi ze swoimi dziećmi, David Beckham zabrał swoją córeczkę, Harper na mecz. Ich wspólne zdjęcia z trybun rozzłościło internautów. Na jednej z fotografii widać, że tata całuje ośmioletnią córkę w  usta. Fani piłkarza są oburzeni zachowaniem Beckhama.

Wielu uznało je za nieodpowiednie i zarzuciło, ze w jego niezwykłej więzi z córką jest zbyt wiele podtekstów seksualnych. „Tak całuje się żonę, a nie córkę”, ,,Światowi ludzie, a takie prostackie zachowanie", ,,Niesmaczne", czytamy komentarze w sieci.  Ale większość fanów zauważa niczego niepokojącego czy gorszącego.

 Ale przypomnijmy, że to nie pierwszy raz, kiedy Beckham publicznie daje Harper buziaka. Kilka lat temu piłkarz zamieścił na swoim Instagramie podobne zdjęcie z córeczką. Podpisał je: „Całus dla taty”.  Wtedy również znalazł się w ogniu krytyki. Ale postanowił odeprzeć zarzuty.

„Lubimy okazywać miłość naszym dzieciom. Zostałem skrytykowany za to, że pocałowałem w usta córkę. Całuję w usta wszystkie moje dzieci. No może z wyjątkiem Brooklyna, on ma 18 i to byłoby już nieco dziwne”,  powiedział w transmisji live na Facebooku.

Uważasz, że jego zachowanie było nieprzyzwoite?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Love 💕 - Photo: @people #davidbeckham #harpersevenbeckham #beckhamfamily #fatheranddaughter #hkstyletips

Post udostępniony przez STYLE-TIPS.COM (@hkstyletips)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Christmas is coming 🎅🏼 Let’s go skate ♥️

Post udostępniony przez David Beckham (@davidbeckham)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.