David Beckham MT
Fot. East News
O TYM JEST GŁOŚNO

„Lubimy okazywać miłość naszym dzieciom”. Niewinny buziak Davida Beckhama wywołał falę hejtu

Gabriela Czernecka 6 lipca 2017 07:30
David Beckham MT
Fot. East News

David i Victoria Beckhamowie to jedno z najbardziej udanych małżeństw w show-biznesie. Para wspólnie wychowuje czwórkę dzieci: Brooklyna, Romea, Cruza i Harper. Każde zdjęcie, czy to Victorii czy Davida, z dziećmi wywołuje w sieci spore zamieszanie. Dlaczego? Powód zawsze się znajdzie. Jedni chwalą  Beckhamów, doceniając to, jak wychowują swoje pociechy. Inni negują, że wprowadzą dzieci, które jeszcze nie są pełnoletnie w świat show-biznesu. Rodzina Beckhamów znów wywołała skandal. Tym razem chodzi o zdjęcie Davida Beckhama z córeczką, Harper. 

Zobacz: To jedno z najbardziej udanych małżeństw w show-biznesie. Beckhamowie odnowili przysięgę małżeńską

Instagram Davida Beckhama w ogniu krytyki

Mała Harper Beckham za kilka dni skończy 6 lat. David Beckham wielokrotnie opowiadał w wywiadach, że kompletnie stracił dla niej głowę. Słowa piłkarza w pełni potwierdzają jego zdjęcia na Instagramie. Widać, że Davida Beckhama i Harper łączy silna więź ojca z córką. Nic więc dziwnego, że piłkarz po raz kolejny postanowił podzielić się z fanami zdjęciem z małą Harper. Oczywiście zdjęcie cieszy się sporą popularnością - zaledwie w kilka godzin osiągnęło spektakularną liczbę polubień. Nie mogło jednak obyć się bez kontrowersji. Zdjęcie przedstawia piłkarza i sześciolatkę jak dają sobie buziaka prosto w usta. Fotografię Beckham podpisał: „Całus dla taty”. Wydawałoby się, że niewinne okazywanie uczuć członkowi rodziny może wzburzyć internautów. Tak było i tym razem.

Polecamy też: Rodzina Beckhamów na nartach, czyli najbardziej instagramowe wakacje w historii

Pod zdjęciem rozgorzała dyskusja pomiędzy jedną grupą, która nie widzi w takim okazywaniu uczuć niczego zdrożnego, a drugą grupą, która jest oburzona zachowaniem Davida Beckhama. Ci drudzy zarzucają mu, że w jego relacji z córką jest zbyt dużo podtekstów seksualnych, a samo zdjęcie jest według hejterów, wręcz niesmaczne. Piłkarz zaskoczony tymi insynuacjami, postanowił się do nich odnieść podczas transmisji na żywo na Facebooku. David Beckham powiedział, że dla niego dawanie buziaków swoim dzieciom nie jest czymś złym.

Lubimy okazywać miłość naszym dzieciom. Zostałem skrytykowany za to, że pocałowałem w usta córkę. Całuję w usta wszystkie moje dzieci. No może z wyjątkiem Brooklyna, on ma 18 i to byłoby już nieco dziwne”, powiedział.

Gwiazdy całują dzieci w usta  

Niemal rok temu byliśmy świadkami podobnej sytuacji. Wówczas podobne zdjęcie zamieściła Victoria Beckham, która również całowała małą Harper w usta. Wtedy również wybuchła awantura, a głos w tej sprawie zabrała Charlotte Reznik, psycholog: „takie zachowanie może negatywnie wpływać na psychikę dzieci i być dla nich „mylące”. Gdy zaczniesz całować dzieci w usta, kiedy uznasz, że powinieneś przestać? To strasznie poplątane”, powiedziała. Po ubiegłorocznej aferze z Victorią Beckham zaledwie w kilka godzin po publikacji zdjęcia, kobiety na całym świecie w geście solidarności publikowały zdjęcia ze swoimi dziećmi.Przypomnijmy, że na polskim rynku również wybuchła awantura. Takie zdjęcie zamieściła ze swoją córką Barbara Kurdej-Szatan.

Zobacz: Jak oni się kochają! Zobacz rodzinne zdjęcia z Instagrama Brooklyna, Romea i Cruza Beckhamów​

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.