Organizacją ostatniej drogi artystki zajmie się jej menedżerka

Rafał Kowalski 31 lipca 2018 08:59

Minęły trzy dni od kiedy dotarła do nas smutna wiadomość o śmierci wybitnej polskiej artystki Kory. Wokalistka zmarła po pięciu latach walki z nowotworem w swoim domu na Roztoczu. W ostatnich chwilach otoczona była swoją kochającą rodziną i przyjaciółmi. Gdzie spocznie artystka? Menedżerka gwiazdy wypowiedziała się na ten temat.

Pogrzeb Kory – data i miejsce

Jak dotąd wciąż nieznany jest konkretny termin ostatniego pożegnania Kory Jackowskiej. Agentka zmarłej artystki wyjawiła jednak, kiedy poznamy więcej szczegółów. „Organizacją pogrzebu Kory zajmuje się jej menedżerka. Katarzyna Litwin przekazała nam, że oficjalna informacja na temat daty i miejsca pogrzebu legendarnej artystki zostanie podana w środę, 1 sierpnia”, czytamy w serwisie Gala.pl.

Dziennikarze portalu ustalili dodatkowo, choć nieoficjalnie, że Kora ma zostać pochowana na Cmentarzu Powązkowskim w Warszawie. Takie rozwiązanie oznaczałoby skomplikowaną organizację pogrzebu ze wszelkimi honorami, która może zająć trochę czasu. Jednocześnie, w uroczystościach mogłyby wtedy wziąć udział tysiące wielbicieli talentu artystki, którzy na pewno chcieliby uczestniczyć w jej ostatniej drodze.

Nie pozostaje nam więc nic innego, jak uzbroić się w cierpliwość i poczekać na tę ważną wiadomość do jutra.  

1/5
Kora, VIVA! 2011
Copyright @ Piotr Porębski/Metaluna
1/5

Pierwsze szczegóły pogrzebu Kory

2/5
Kora, VIVA! styczeń 2015 do niusa
Copyright @Bartek Wieczorek/LAF AM
2/5

Pierwsze szczegóły pogrzebu Kory

3/5
Kora, VIVA! styczeń 201
Copyright @Bartek Wieczorek/LAF AM
3/5

Pierwsze szczegóły pogrzebu Kory

4/5
 	Kora, Viva! listopad 2012
Copyright @Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek/LAF AM
4/5

Pierwsze szczegóły pogrzebu Kory

5/5
Kora, VIVA! lipiec 2016
Copyright @Bartek Wieczorek/LAF AM
5/5

Pierwsze szczegóły pogrzebu Kory

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…