O NIM JEST GŁOŚNO

Zapadł wyrok w sprawie procesu Dariusza Michalczewskiego! Jakie poniesie konsekwencje?

Olga Figaszewska 21 sierpnia 2017 15:00
Dariusz Michalczewski
Fot. East News

W końcu zapadł wyrok w sprawie Dariusza Michalczewskiego! W grudniu 2016 roku były mistrz świata został zatrzymany przez policję za naruszenie nietykalności cielesnej i znieważenie względem żony, Barbary Imos. Jakie poniósł konsekwencje?!

Zobacz też: Dariusz Michalczewski odmówił składania zeznań i został zwolniony do domu. Dlaczego?

Wyrok w sprawie Dariusza Michalczewskiego!

Przypominamy, że Dariusz Michalczewski trafił do aresztu po interwencji policji z powodu awantury. Funkcjonariuszy wezwała żona boksera. Jak donosili dziennikarze „Gazety Wyborczej” kobieta miała powiedzieć policjantom, że boi się agresywnego męża, który od siedmiu lat znęca się nad nią psychicznie i fizycznie. Co więcej, RMF FM informował, że przy bokserze znaleziono również  śladowe ilości narkotyków  (0.07 grama kokainy). Sam znajdował się pod wpływem środków psychoaktywnych. Niedługo potem kobieta zaprzeczyła swoim słowom, zasłaniając się emocjami. W rozmowie z „Faktem” zapewniała, że w ich małżeństwie nie ma żadnych nieporozumień. „Pani Barbara stoi murem za swoim mężem, bardzo go wspiera, nie ma mowy o żadnej przemocy”, powiedział prawnik pary w wywiadzie dla „Gazety Wyborczej Trójmiasto”. Chociaż rok temu, w programie Przemysława Kossakowskiego, Barbara Imos zdradziła, że małżeństwo z bokserem nie należy do najłatwiejszych. Okazuje się, że między parą dochodziło do częstych sprzeczek. Zdarzyło się, że żona wystawiała walizki za drzwi, a ich najdłuższa rozłąka trwała 9 dni. Zapytana o to, czy zamierza się rozwieść odpowiedziała, „Darek nie pozwoliłby mi odejść”

„Za naruszenie nietykalności cielesnej mężczyźnie grozi kara do roku pozbawienia wolności, a za znieważenie kara grzywny”, informowała media Tatiana Paszkiewicz z Gdańskiej Prokuratury. Ostatecznie pokrzywdzona, podobnie jak Dariusz Michalczewski odmówiła możliwości składania zeznań, a sportowcowi nie postawiona zarzutów dotyczących posiadania narkotyków. Ilość używek była niewielka.

Po wielu miesiącach Sąd Rejonowy w Sopocie wydał wyrok. Sportowiec  otrzymał najłagodniejszą z możliwych kar. Dariusz Michalczewski musi zapłacić  jedynie 3 tysiące złotych grzywny!

Polecamy też: Ucieczka z Polski, 4 śluby, 3 rozwody i wiele słynnych wyskoków, czyli wszystkie grzechy Dariusza Michalczewskiego

Zgadzacie się z wyrokiem sądu? To wystarczająca kara?

Polecamy też: Dariusz Michalczewski zatrzymany przez policję. Zarzuty są bardzo poważne...

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Po raz pierwszy Joanna Krupa z mamą! Rozmawiają o kobiecości, mężczyznach i… mężach!