Edyta Górniak, VIVA! marzec 2012, 5/2012
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
O TYM JEST GŁOŚNO

Edyta Górniak ujawniła przerażającą prawdę o swoim małżeństwie!

Dariusz K. wielokrotnie groził artystce?

Konrad Szczęsny 28 listopada 2019 14:54
Edyta Górniak, VIVA! marzec 2012, 5/2012
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Byli małżeństwem przez cztery lata. Rozstali się w atmosferze skandalu, rozwiedli w 2010 roku. Jednak mimo kilku wywiadów na temat relacji z Dariuszem Krupą, Edyta Górniak dopiero teraz ujawniła brutalną prawdę na temat tego związku. „Wiele razy mnie straszył, że mi zrobi krzywdę”, zwierzyła się w programie na antenie TVN.

Edyta Górniak o wypadku Dariusza Krupy z 2014 roku

W ostatnim odcinku „My way”, który dokumentuje kurs diwy na prawo jazdy, artystka zdobyła się na bardzo szczere wyznanie. Opowiedziała m.in. o wypadku, który w lipcu 2014 roku spowodował jej były mąż, Dariusz Krupa. Mężczyzna kierujący samochodem pod wpływem narkotyków śmiertelnie potrącił na pasach 63-letnią kobietę. Edyta Górniak zwierzyła się, że doskonale pamięta dzień, w którym dowiedziała się o tragicznym zdarzeniu.

„Dostałam SMS-a od Marcina mojego [przyp. red. menadżera gwiazdy]. Wzięłam do ręki telefon, podchodziłam do lodówki coś wyciągnąć nie pamiętam dokładnie. Przeczytałam takie słowa: „Edi, nie mam odwagi zadzwonić. Nie wiem, jak ci to powiedzieć, więc napiszę. Darek zabił człowieka. Mamy około 6-7 godzin zanim dowie się o tym prasa”, wspominała.

Wyjaśniła, że od razu pojechała na Mazury, gdzie przebywał wówczas jej syn. Nie chciała, by dowiedział się o wypadku z prasy.

„Zorganizowałam auto. Pojechał ze mną znajomy. Musiałam jak najszybciej dotrzeć do Allana, żeby on nie zobaczył nagłówków. Żeby się nie dowiedział o tym z gazet po prostu. Wiedziałam, że jest gdzieś na Mazurach i że może, np. pojechać z dziadkiem po bułki i zobaczy na pierwszej stronie ojca w kajdankach i po prostu nie będzie na to przygotowany…”, relacjonowała poruszona.

Edyta Górniak o małżeństwie z Dariuszem Krupą

Przy okazji tych traumatycznych wspomnień ujawniła, że były mąż wielokrotnie jej groził.

,,Pierwsze co pomyślałam to: „Boże, to mogłabym być ja”. Wiele razy mnie straszył, że mi zrobi krzywdę. To była pierwsza myśl”, podkreślała diwa.

We wcześniejszym odcinku Edyta Górniak ujawniła, że Dariusz Krupa okradł ją jeszcze przed ślubem.

„Tydzień przed ślubem dowiedziałam się, że zostałam okradziona przez Dariusza. Nie mogłam w to uwierzyć. Dopiero jak zebrałam wszystkie dokumenty i miałam je w ręku na dzień przed ślubem, to zrozumiałam, że to się dzieje naprawdę. Zostałam wykorzystana finansowo. Straciłam prawa do swojej firmy. Zostałam odcięta od swojego konta”, podkreślała.

Przypominamy głośny wywiad Edyty Górniak dla VIVY!, którego udzieliła tuż po rozstaniu z mężem. Deklarowała wtedy, że „wybrała wolność”  

Edyta Górniak i Dariusz Krupa byli małżeństwem przez cztery lata:

Edyta Górniak, Dariusz Krupa, mężczyźni Edyty Górniak
Fot. East News

Rozwiedli się w 2010 roku. Cztery lata później Dariusz Krupa zabił kobietę na pasach. Był pod wpływem narkotyków:

Edyta Górniak, Viva! 9/2019
Fot. MATEUSZ STANKIEWICZ/SAMESAME

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.