Daria Ładocha, edyta Górniak
Fot. MARLENA BIELIŃSKA/MOVE ;materiał prasowy
O TYM JEST GŁOŚNO

Daria Ładocha zdradziła kulisy współpracy z Edytą Górniak: „Chipy łączyły się z kosmosem”

Zaskakujące słowa gwiazdy TVN

Rafał Kowalski 13 stycznia 2021 10:19
Daria Ładocha, edyta Górniak
Fot. MARLENA BIELIŃSKA/MOVE ;materiał prasowy

Choć niewiele osób o tym pamięta Edyta Górniak i Daria Ładocha miały okazję współpracować już dekadę temu. W ostatnim wywiadzie miłośniczka kuchni tajskiej opowiedziała o kulisach zawodowych zetknięć z piosenkarką. Te okazały się mocno zaskakujące!

Daria Ładocha o Edycie Górniak

W internetowym programie „Pacześ Show” Daria Ładocha zachęcona przez prowadzącego, wspomniała, jak zapamiętała spotkania z Edytą Górniak. „Jak wchodziliśmy do pracy, musieliśmy zostawiać karty kredytowe na zewnątrz pomieszczenia, ponieważ karty miały chipy, które łączyły się z kosmosem i wszyscy wiedzieli, gdzie jest Edyta”, powiedziała pełna powagi gwiazda TVN.

Zainteresowany innymi sekretami gwiazd Rafał Pacześ poprosił Darię Ładochę, by opowiedziała, co jeszcze wie o swoich koleżankach z show-biznesu. Tu mistrzyni kuchni wspomniała o Perfekcyjnej Pani Domu i jej mężu, który ma swój sekret przy sprzątaniu. „Małgorzata Rozenek-Majdan zdradziła mi, że Radosław robi wodę różaną do mycia podłóg”, mówiła prowadząca ostatnią edycję Ameryka Express. Na swoim Instagramie dodała od razu: „Przepraszam wszystkich, których niechcący obraziłam”.

Przypomnijmy, że to nie pierwszy raz, gdy pojęcie kosmosu pojawia się przy temacie Edyty Górniak. Przed Świętami Bożego Narodzenia piosenkarka ostrzegała swoich wielbicieli przed przebiegunowaniem.  „Być może wielu z was zaobserwowało gorsze samopoczucie w sensie fizycznym, zawroty lub bóle głowy, bóle kręgosłupa (...) To wszystko jest powiązane bezpośrednio z tym, co się właśnie dzieje na naszej planecie i w galaktyce”, mówiła w sieci potwierdzając, jak ważne jest dla niej życie w zgodzie z Ziemią.

Zaskoczyła Was wypowiedź Darii Ładochy? 

Edyta Górniak, Viva! 9/2019
Fot. MATEUSZ STANKIEWICZ/SAMESAME

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.