Ameryka Express
Fot. materiały prasowe
O TYM SIĘ MÓWI

Rusza kolejna edycja Ameryka Express!

Wiemy, kiedy odbędzie się emisja pierwszego odcinka!

Olga Figaszewska 7 lutego 2020 12:58
Ameryka Express
Fot. materiały prasowe

Rusza kolejna edycja Ameryka Express! Hitowy program TVN ruszy wiosną 2020 roku. Zobaczymy nowe przygody śmiałków, którzy będą podróżować po Kolumbii i Gwatemali. Stacja ogłosiła już skład uczestników show. Nie brakuje zaskoczeń! Kto zdecydował się na udział w programie?  Kiedy odbędzie się emisja pierwszego odcinka?

Ameryka Express: skład uczestników

Skład najnowszej edycji programu wywołał wielkie poruszenie wśród fanów show. Od pewnego czasu trwały spekulacje, kto pojawi się w drugiej odsłonie show.  Pod koniec ubiegłego roku wszystko stało się jasne. Na Instagramie produkcji znalazła się pełna lista uczestników, a wśród nich:  Grażyna Wolszczak z synem Filipem, Grzegorz Collins i Rafał Collins, Iwona Burnat i Reggie Benjamin, Marcin Różal Różalski i Bartosz Fabiński,  Paweł Deląg z Dariuszem Lipką, Małgorzata Heretyk i Ernest Musiał, Patrycja Markowska i Żaneta Lubera, a także Karolina Pisarek i Marta Gajewska.

,,Uwaga! Ogłaszamy skład nowej edycji #amerykaexpress 💥 Poznaj śmiałków, którzy będą podróżować po Kolumbii i Gwatemali. Oto 8 par uczestników! 🌏 #tvn", napisano.

Daria Ładocha prowadzącą Ameryka Express

Z kolei nową prowadzącą programu została Daria Ładocha. W roli gospodyni zastąpi Agnieszkę Woźniak-Starak.

,,Nową edycję poprowadzi znana i lubiana Daria Ładocha, zwyciężczyni drugiej edycji programu „Agent Gwiazdy”, która jak nikt zrozumie uczestników w ich zmaganiach, trudach, chwilach zwątpienia, a także momentach triumfu 🏆 Czekajcie na nas wiosną 2020! 🌎🌏🌍 #amerykaexpress #tvn", poinformowano.

Ameryka Express 2: data pierwszego odcinka

Wielkimi krokami zbliża się data pierwszego odcinka Ameryka Express 2. Już 4 marca stacja TVN rozpocznie emisję popularnego show. Jak udało się ustalić portalowi Wirtualnemedia.pl najnowsza edycja będzie liczyć 13 odcinków. Każdy z nich będzie pojawiał się w środy o godzinie 21.30.

Będziecie oglądać? 

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.