Ameryka Express
Fot. materiały prasowe
O TYM SIĘ MÓWI

Wiemy, kto weźmie udział w nowej edycji Ameryka Express

Ogłoszono prowadzącą programu!

Olga Figaszewska 12 grudnia 2019 11:19
Ameryka Express
Fot. materiały prasowe

Rusza kolejna edycja Ameryka Express! Hitowy program TVN ruszy wiosną 2020 roku. Zobaczymy nowe przygody śmiałków, którzy będą pokonywać podróżować po Kolumbii i Gwatemali. Stacja ogłosiła właśnie skład uczestników show ! Nie brakuje zaskoczeń! Kto zdecydował się na udział w programie? Wiemy też, kto pojawi się w roli prowadzącej.

Ameryka Express: skład uczestników

Skład najnowszej edycji programu wywołał wielkie poruszenie wśród fanów show. Od pewnego czasu trwały spekulacje, kto pojawi się w drugiej odsłonie show. Teraz wszystko stało się jasne.  Na Instagramie produkcji pojawiła się pełna lista uczestników, a wśród nich:  Grażyna Wolszczak z synem Filipem, Grzegorz Collins i Rafał Collins, Iwona Burnat i Reggie Benjamin, Marcin Różal Różalski i Bartosz Fabiński,  Paweł Deląg z Dariuszem Lipką, Małgorzata Heretyk i Ernest Musiał, Patrycja Markowska i Żaneta Lubera, a także Karolina Pisarek i Marta Gajewska.

,,Uwaga! Ogłaszamy skład nowej edycji #amerykaexpress 💥 Poznaj śmiałków, którzy będą podróżować po Kolumbii i Gwatemali. Oto 8 par uczestników! 🌏 #tvn", napisano.

Daria Ładocha prowadzącą Ameryka Express

Z kolei nową prowadzącą programu została Daria Ładocha.

,,Nową edycję poprowadzi znana i lubiana Daria Ładocha, zwyciężczyni drugiej edycji programu „Agent Gwiazdy”, która jak nikt zrozumie uczestników w ich zmaganiach, trudach, chwilach zwątpienia, a także momentach triumfu 🏆 Czekajcie na nas wiosną 2020! 🌎🌏🌍 #amerykaexpress #tvn", poinformowano.

Jak sprawdzi się w roli prowadzącej? O tym przekonany się wkrótce! 

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA SMASZCZ-KURZAJEWSKA Kiedy zebrała siły po dramatycznych życiowych wydarzeniach, musiała zmierzyć się z rozwodem… O zawrotnej karierze, jej załamaniu i reaktywacji opowiada lider zespołu Papa D. – PAWEŁ STASIAK. ROMA LIGOCKA o życiu z traumą Holocaustu, relacji kat–ofiara i swoich książkach. JUDY GARLAND – ofiara Hollywood.