Danuta Wałęsa, Jarosław Wałęsa, Viva! kwiecień 2014
Fot. Robert Wolański
TYLKO U NAS!

Danuta Wałęsa o wnuczce: ,,Przeżyliśmy ogromny stres, kiedy zapadła decyzja o operacji”

Nadchodzące święta Wielkanocne spędzą bez Lei

Krystyna Pytlakowska 19 kwietnia 2019 20:51
Danuta Wałęsa, Jarosław Wałęsa, Viva! kwiecień 2014
Fot. Robert Wolański

Danuta i Lech Wałęsowie nie mogą się już doczekać kiedy uściskają swoją małą wnuczkę Leę. Córeczka Jarosława Wałęsy niedawno przeszła poważną operację na otwartym sercu. Na szczęście jest już po wszystkim i maleństwo czuje się dobrze. Na razie jednak nadchodzące święta Wielkanocne spędzą oddzielnie, ponieważ Lea jest pod ochroną i nie można dopuścić do tego, by złapała wirusa. Nawet bliskie kontakty z rodziną są ograniczone. Ale wszyscy mają nadzieje, że to już potrwa tylko chwilę, bo: ,,Lea jest w bardzo dobrym zdrowiu", mówi nam jej babcia, Danuta Wałęsa.

Danuta Wałęsa o wnuczce Lei

,,Przeżyliśmy ogromny stres, kiedy zapadła decyzja o operacji, ale ja wiedziałam, że wszystko skończy się dobrze. Czułam to. Bardzo żarliwie modliłam się o powodzenie zabiegu i o to, by moja wnuczka była w pełni zdrowa. Mam wiele wnucząt, ale każdego kocha się równie mocno", tłumaczy Danuta Wałęsa w rozmowie z Krystyną Pytlakowską.

Lea wyrasta na słodką dziewczynkę, ma już 10 miesięcy i staje na nóżkach, a nawet próbuje chodzić. Nie mówi jeszcze słowa ‚,baba'', ale z pewnością wkrótce je wypowie.  

Jarosław Wałęsa z córeczką, Leą

Jarosław Wałęsa z córeczką
Fot. Instagram @jwalesa

Danuta Wałęsa, Jarosław Wałęsa
Fot. Robert Wolański

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!