Daniel Qczaj, VIVA! wrzesień 2018
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO
O TYM SIĘ MÓWI

Qczaj przeszedł operację! Jak się czuje?

Znany trener podzielił się z fanami wstrząsającymi zdjęciami

Olga Figaszewska 14 sierpnia 2019 15:25
Daniel Qczaj, VIVA! wrzesień 2018
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

Daniel Qczaj kilka dni temu poinformował swoich fanów, że czeka na operację. Nie ukrywał, że trudno mu było opanować nerwy.  Popularny trener jest już po zabiegu. Jak się czuje?

Daniel Qczaj przeszedł operację. Jak się czuje?

Powodem, dla którego Qczaj zdecydował się na zabieg była krzywa przegroda nosowa. Trener miał zdradzić, że kilkanaście lat temu w wyniku wypadku na siłowni złamał nos. Ten niestety zrósł się krzywo. Dlatego miał trudności z oddychaniem.  Chociaż nos łamano i składano kilkukrotnie trener poddał się operacji.

,,Mówił na live ze kilkanaście lat temu zemdlał na treningu i uderzył głową w bieżnie. Nos zrósł się krzywo a on nie mógł przez niego prawie w ogóle oddychać. Dlatego miał łamany nos i składany na nowo", zdradzał jeden z internautów.

Operacja odbyła się we wtorek. Qczaj jest obolały, ale na najnowszych nagraniach na InstaStories uspokaja swoich fanów, że czuje się dobrze i wkrótce wróci do nich z dawką pozytywnej energii.

„Kochani  chciałem powiedzieć, żebyście się nie martwili, bo dostaje dużo wiadomości. Jestem już po i ukochuje Was bardzo. Wybaczcie brak uśmiechu, będę powściągliwy, nie mogę się uśmiechać, ale chciałbym się z Wami przywitać”, powiedział.

My życzymy wszystkiego najlepszego i szybkiego powrotu do zdrowia!  

Daniel Qczaj, VIVA! wrzesień 2018
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

Qczaj
Fot. InstaStory/@qczaj

Qczaj
Fot. InstaStory/@qczaj

Qczaj
Fot. InstaStory/@qczaj

TAGI #zdrowie #Qczaj

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Macierzyństwo dało mi poczucie sensu. Teraz patrzę na synka i myślę: Gośka, przecież to on jest twoją przyszłością”, mówi MAŁGORZATA KOŻUCHOWSKA. GOŁDA TENCER i DAWID SZURMIEJ. Matka i syn. Co jest podstawą ich wyjątkowej relacji i historycznej misji? CATHERINE DENEUVE – gwiazda, która zawsze była sobą. STAN BORYS i ANNA MALEADY – wszystko, co robią „z powodu miłości” do siebie.