Daniel Craig, James Bond
Fot. Materiały prasowe
O TYM SIĘ MÓWI

Daniel Craig miał wypadek na planie 25. filmu o Jamesie Bondzie!

Zdjęcia zostały wstrzymane...

Weronika Kostyra 15 maja 2019 09:55
Daniel Craig, James Bond
Fot. Materiały prasowe

Zanim Daniel Craig po raz pierwszy wcielił się w rolę Jamesa Bonda, jego wybór budził wiele kontrowersji. Fanom trudno było go sobie wyobrazić jako agenta 007. Tym czasem brytyjski aktor udowodnił, że został wprost stworzony do tej roli. Właśnie trwają zdjęcia do ostatniego filmu, w którym Bonda zagra Craig. Niestety praca na planie musiała zostać przerwana po tym, jak aktor doznał poważnej kontuzji!

Daniel Craig miał wypadek!

Premiera 25. części serii o agencie 007 jest zaplanowana na kwiecień 2020 roku. Po raz piąty wciela się w niego Daniel Craig, ale aktor zapowiedział, że będzie to ostatni film z jego udziałem. Na wielkim ekranie u jego boku pojawi się także Rami Malek, znany z brawurowej roli Freddie’ego Mercury’ego w filmie Bohemian Rhapsody.

Producenci filmu od początku napotykają na różne komplikacje i data jego premiery była już kilkukrotnie przesuwana. Być może stanie się to ponownie, ponieważ podczas kręcenia jednej ze scen na Jamajce Daniel Craig pośliznął się, upadł i doznał poważnej kontuzji kostki. Według doniesień The Sun upadek był na tyle niefortunny, że aktor musiał natychmiast trafić do szpitala w Stanach Zjednoczonych. Praca na planie została wstrzymana i nie wiadomo jeszcze, kiedy Craig wróci do pracy.

Daniel Craig sam występuje w wielu niebezpiecznych scenach i rzadko korzysta z pomocy kaskadera. To już kolejny wypadek, który przytrafił mu się w czasie grania agenta 007. Wcześniej zerwał mięsień ramienia, a także miał wybite zęby.

Nie wiadomo jeszcze jaki tytuł będzie nosił kolejny film o przygodach Jamesa Bonda. Nieoficjalnie mówi się, że będzie to 25 lub Shatterhand. Polska premiera jest planowana na 25 kwietnia 2020 roku. Mamy nadzieję, że ta data nie ulegnie przesunięciu! 

James Bond, Daniel Craig, nowy film o Agencie 007
Fot. Instagram @007

Daniel Craig kadre ze
Fot. Everrett Collection

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Mama przy stole jest szczęśliwa”, mówią o MAGDZIE GESSLER jej dzieci – LARA GESSLER i TADEUSZ MULLER. „Ta tęsknota jest jeszcze gorsza niż na początku…”, wyznaje MAGDALENA ADAMOWICZ, żona tragicznie zmarłego prezydenta Gdańska PAWŁA ADAMOWICZA. OLGA TOKARCZUK, noblistka z dredami. RAFAŁ i GRZEGORZ ZAWIERUCHA. Aktor i uczestnik „MasterChef” – na czym polega siła braci? EWA PACUŁA i NICOLE SALETA - jak nieuleczalna choroba determinuje ich życie.