Dakota Johnson
Fot. gettyimages
Z ŻYCIA GWIAZD

Dakota Johnson udostępniła swój numer telefonu! Teraz może do niej zadzwonić każdy

Popełniła ogromny błąd?

Monika Katarzyna Krupska 11 października 2018 21:00
Dakota Johnson
Fot. gettyimages

Dakota Johnson zdecydowanie nie jest aktywną użytkowniczką Instagrama. Gwiazda ma konto, jednak przez dłuższy czas nie zdecydowała się na publikację żadnego zdjęcia. Dwa dni temu postanowiła „wyjść do fanów” i udostępniła pierwszą fotografię. To jednak nie było tradycyjne selfie, a jej numer telefonu! 

Dakota Johnoson podała swój numer telefonu

Jak się okazało gwiazda nie popełniła żadnego faux pas. Aktorka udostępniła swój numer, po to aby pomóc molestowanym kobietom. „Nie chcę mówić za ciebie, chce cię wysłuchać. To jest mój numer. Opowiedz mi swoją historię na poczcie głosowej, a ja jej wysłucham”, napisała Dakota Johnson. 

Dodała, że codziennie na świecie umiera około 800 kobiet i dziewcząt, które nie mają dostępu do pomocy medycznej. Aktorka razem z Global Citizen ma zamiar to zmienić. 

W komentarzach pojawiło się wiele ciepłych słów w kierunku aktorki. „Jesteś wspaniała, że to robisz. Mam nadzieję, że ludzie nie będą wykorzystywać tego numeru, aby pisać ci obraźliwe rzeczy”, „Bardzo odważnie. To wspaniale, że wspomagasz taką akcję”, pisali internauci. 

My również jesteśmy zachwycone! I mamy nadzieję, że numer zostanie odpowiednio wykorzytany.  

 

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Tylko w VIVIE! inspirująca rozmowa z KATARZYNĄ SKRZYNECKĄ o tym, dlaczego postanowiła wrócić do figury 30-latki. „Prezes” ROBERT GÓRSKI i MONIKA SOBIEŃ-GÓRSKA o tym, czy ich życie przypomina… kabaret. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI o tym, co robi, kiedy cały dom zaśnie.